Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki csalta már meg a...

Valaki csalta már meg a párját? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

nekem még az esküvő napján a készülődés közben is megesett.

na és??

megtudta?

nem, pedig rengetegszer volt már ilyen!

2014. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

akármennyire nem tetszik ez néhány kapcsolatfüggő embernek, rengeteg ember csalja a másikat!

és bizony itt a kérdésre kell válaszolni, nem majd az én válaszomat boncolgatni!

mert az OFFOLÁS!

2014. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
esküvő napján? Fiú vagy? Az durva! :)
2014. máj. 13. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején nem volt jó a kapcsolatunk. Próbáltam sokszor beszélni róla vele, de amikor próbáltam neki elmagyarázni, hogy nem jó nekem, min kellene változtatnom, megkaptam, hogy nem tudom. Bosszantó volt egy idő után rájönnöm, hogy hátam mögött flörtölgetett, és ki tudja, hogy miket csinált. Szakítani akartam, kikönyörögte, hogy adjak még egy esélyt. A dolog nem változott, felregisztráltam én is egy társkeresőre, csak hogy beszélgessek minden féle pasizás nélkül. Megismertem a jelenlegi páromat. Sokat beszéltünk, de nem tudtam rá még akkor többre gondolni.

A volt párommal szakítottam, találkoztam a mostanival, elcsattant egy csók is, utána az exxel kibékültünk, de már érzelmivel nem volt ugyan az, mert már másra vágytam, bár akkor is megvolt az a bizonyos távolság közöttünk a mostanival,bár a volt barátom érezte, hogy valami nem stimmel, végül végérvényesen lezártuk, én elköltöztem tőle végérvényesen. Pár hónapra rá a mostani párommal össze jöttünk.

Röviden a válasz: Nem csaltam meg testileg, csak érzelmileg, de előtte próbáltam megbeszélni vele, nem jött össze. Annak idején már előbb szakítottam volna, de akkor elég rózsaszín ködös voltam.

2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen csaltam már meg. Beleszerettem a másik férfiba. Volt egy kis lelkiismeretfurdalásom de ha egyszer nem tudta megadni nekem azt a szeretetet mint a szerető...
2014. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én szemétségnek tartottan régen a megcsalást! De aztán voltam ebbe a helyzetbe! Csak tudni akartam hogy nem vagyok ebben egyedül. Igaz azóta is én vagyok a szemét ! De nem hiszem hogy csak az a hibás aki megcsal hanem a másik fél is! Vagy csak magamat hibáztassam?
2014. máj. 13. 21:30
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Csak magadat hibáztassad!


Nem kell megcsalni a másikat! Miért nem lehet előbb szakítani ha nem vagy boldog a másikkal? Utána azzal hemperegsz, akivel akarsz! A tisztesség már luxus?

2014. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bosszú és kétségbeesés, váltózás reménye
2014. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alaque ***** válasza:
52%
A bosszú legaljasabb ösztönök egyike. Kultúrember nem csalja meg a másikat, pláne nem bosszúból!
2014. máj. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bosszú és kétségbeesés

Monda ezt egy olyan ember, kinek fogalma sincs a háttér információkról.

Nem tartom gusztustalanabbnak egyik megmozdulást sem a másiknál.

Nem tudom mitől jobb a "spontán de meghúznám" vagy a kétségbeesés között elkövetett esetleg nem teljes tudatánál lévő emberi cselekedet. A bűn az bűn.

A legnagyobb büntetés amit kaphat ezért az illető az az, hogy ezzel a tudattal kell leélnie a hátralévő életét.

Senki sem tökéletes mindenki követ el hibákat az életben, az aki meg ítélkezik felettük, még nem tudja, hogy ő sem különb tőlük (csak, mert még nem történt meg vele xxx dolog) (biztos vannak kivételek)

2014. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!