Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki rágógumizni szokott,...

Aki rágógumizni szokott, mindenki fel tudja fújni lufira és mindenki tud vele pukkasztani, csattogtatni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem minden rágót lehet felfújni.
2014. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az olvadósat nem is:D
2014. máj. 14. 15:37
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem tudtam, aztán olyan 10 éves lehettem, amikor azzal szórakoztam, hogy hártyát képezek vele, és beszívom. Véletlenül kifelé fújtam egyszer, és azóta tudok buborékot is. :D 20/F
2014. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem buborék után mindig a szám széléhez ragad:D
2014. máj. 14. 15:41
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

A chewing gum-ot (ilyen az Orbit, Airwaves és sok más) nem lehet felfújni, meg ilyesmi, túl kemény hozzá.

A bubble gum-ot, mint a neve is mutassa (Hubba-bubba, Big Babol, Bazooka, különféle mesefigurás téglarágók, turbórágó) viszont lehet, mert sokkal nagyobb, puhább, és pont ez az egyik featúrája.


Amikor az utcán sétálgatok, én imádok rágógumit rágni, gömböket fújni belőle, cuppogni meg csattogni vele :DDD szerintem tök jó móka :))))))))

2014. máj. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést,mert minap Hallottam,hogy nem mindenki tudja,pedig olyan gyerekjáték az egész:D
2014. máj. 14. 15:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sajnos sosem tudtam megtanulni, pedig próbálkoztam kiskoromban eleget. Ennek ellenére persze szoktam rágózni, főleg, ha nincs cigim. :D 20/f
2014. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én tudok orbitbol is csak kicsit és hamar kisurran,szívni szoktam még akkor meg akkorát szól mint állat:D Nem tudom ebből a "szívásból" mit értettetek meg.
2014. máj. 14. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, és tök mókás. Múltkor akkorára felfújtam, hogy alig tudtam visszaszívni a számba :D Majdnem rápukkant az orromra.
2014. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy táborban tanultam meg kb. 9-10 éves koromban. Egyszerre ettünk vagy 3-4 Hubba Bubbát (a legjobb erre a célra :D), és akkora lufikat fújtunk, mint a fejünk. :P


Először csak úgy sikerült, hogy kézzel kilapogattam, és úgy tettem vissza a számba (tudom, undorító :D), majd megtanultam rendesen is.


Ááá, régi szép idők. :)


Ma is sokat rágózom, meg tudok is lufit fújni persze, de egyrészt felnőttként ezt sajnos már annyira nem illik :(((, másrészt meg Orbittal olyan nagyokat amúgy sem lehet.

2014. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!