Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pasik vajon miért emlegetik...

A pasik vajon miért emlegetik folyton az anyjuk főztét meg hogy milyen kis szuper háziasszony volt, ha a csajok nem emlegetik fel, hogy milyen szuper apjuk volt, hogy megszerelte a kocsit, meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mert papucs-szexrabszolgát akarnak finom rávezetéssel.
2014. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sose mondok ilyet. Egy kaja vagy jó vagy nem jó. A kocsit meg én is megszerelem. :)
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy azért, mert a barátnőjük/feleségük nem tud főzni, vagy azért, mert anyuci pici fiai maradtak felnőve is.

Az én férjem pl. imádja a főztömet (mondjuk igyekszem is változatosan és jó alapanyagokból főzni), és még sosem emlegette fel az anyósomét, pedig ő is jól főz szerintem.

2014. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában a gyerekkor ízei, az anyuka, a nagymama, esetleg a dédi főztje, sütijei nyomot hagynak az emberben, szívesen emlékszik vissza rá. Emellett otthonos érzést nyújt, kellemes emlékeket ébreszt, ha később hasonló ízeket, hasonló ételeket főznek maguknak, vagy főz valaki nekik.

Ez sokszor nőknél is így van, csak a nők az általuk kedvelt ételek elkészítését sokszor ellesik otthon.

Tehát kicsit más, mikor hazaér a gyerek az iskolából éhesen és az anyukája elé teszi a gőzölgő húslevest, vagy a kedvenc sütijét, mint amikor apuka bejön, hogy "na, végre sikerült megszerelni a kocsit".

2014. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém sose mondja.
2014. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Mi például anyósommal teljesen másképp főzünk, ízesítünk. Férjem szereti a főztömet, viszont amikor az ő kedvenc ételeit készítem, akkor amikor segít, szokta mondani, hogy anyuja hogy csinálta. Hogy ő azt mennyire szerette.


Ha ilyen van, akkor vagy megkérem anyósomat, hogy csináljon olyat amikor megyünk, mert a férjem örülne neki /igen, kis hazai ízre vágyik/, vagy mielőtt nekiállok elkészíteni, felhívom anyósomat.


Mi szoktunk receptet cserélgetni. Van amit ő kér el tőlem, és van amit én tőle.

Nem értem miért baj ez. Valamint a felháborodásodat se értem, mert egy pasi nem azért mondja hogy az anyja hogy csinálta a kaját, mert téged bántani akar, hanem azért mert néha enne olyat. Ha örömet akarsz szerezni neki, akkor csináld úgy ahogy szereti.

2014. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, sokkoltál a kérdéseddel.

Mindenki máshogy főz. Hiányzik szerencsétlennek az az íz, amit már tíz éve nem evett, pedig imádta.

2014. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az emberek általában anyásabbak, a fiúk, lányok is. Van pasi aki felemlegeti, meg van lány is aki mindig az anyjára hallgat, hivatkozik...nem ok nélkül vannak anyósviccek.


De ha személy szerint nézem, az én anyám úgy tud főzni, hogy azt nem csak mi, hanem mások is emlegetik, és ég egy barátnőm se főzött úgy, bár különösebben nem is erőltették meg magukat. :D

2014. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A pasik szívéhez a hasukon keresztül vezet az út, és a muter kosztjára asszociálnak mert lévén az volt a megszokott az lett az etalon.
2014. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Meg nem csak annyi különbség lehet 2 étel között, hogy az egyik sósabb mint a másik.

A barátomék töltött káposztája tejesen más mint a miénk. Én egyébként mindkettőt szeretem. De nem meglepő ha a saját ízű kápiját kívánja.

2014. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!