Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a stresszt?...

Hogyan kezeljem a stresszt? Nagyon fontos dologban szeretnek segitseget kerni. Nagyon-nagyon stresszes vagyok hetkoznapi dolgoktol, varatlan dolgoktol kepes vagyok gorcsolni, remegni, ilyenkor altalaban legszomjam is van. Folyt

Figyelt kérdés
Es a szivem is szur... nem tudom hogy kezeljem alapjaban veve mosolygos vagyok es boldog is csak ezzel nem tudok mit tenni

2014. máj. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg kikapcsolni, túl lépni pl. munkahelyen felhuznak akkor otthon minek idegeskednél? hisz otthon vagy pihi van és holnap is van nap. Nekem a kutya sétáltatás, torna, film szokott segíteni és gondolj arra hogy ezektől a hétköznapi apróságoktól nem az életed függ, nem lesz világ vége szóval akkor minek görcsölni rajta. Egyszerűen próbáld meg leszarni.
2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vannak hetek amikor velem is így van.A mozgás sokat segít. Menj futni nap/10-15perc tökéletes.

esetleg jógázhatsz is az is nagyon jó.

2014. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor sportoltam is ugyanígy megvolt a problémám :( stresszhelyzet közben nem tudok lenyugodni és előtte...
2014. máj. 15. 22:01
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok most fejezem be a középsulit, jól tanulok van társasági életem, párom és barátaim szóval ezekre nem tudom fogni nem tudom mitől lehet:/
2014. máj. 15. 22:13
 5/7 Alaque ***** válasza:
Figyelj oda, hogy mi az, ami annyira zavar, hogy görcsölni meg remegni kezdesz tőle! Gondold végig, hogy mi lehet az, ami ennyire kiakaszt, és ha megtalálod az okát, akkor próbáld meg megszokni, vagy kerüld el az olyan helyzeteket, amikor ilyen hatások érhetnek - de legjobb a kettőt egyszerre. Megszokni és kikerülni.
2014. máj. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Először is ne csapd be magad. Egy nagyon-nagyon stresszes ember egészen biztos, hogy nem boldog, mert összevissza görcsöl sok mindenen.

Mik azok a hétköznapi dolgok? Ha valami konkrét szitut is írsz, akkor onnan esetleg el lehetne indulni valamerre, de így kevés az info.

2014. máj. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok én úgy szoktam kikapcsolni hogy filmet nézek vagy elmegyek a kutyáimmal sétálni az erdőbe de az a módszer is beválhat ha pl. bemeséled magadnak hogy ha megeszel egy almát az lenyugtat ez olyan mint a dohányosoknál a cigi azért nyugszanak meg tőle mert azt hiszik hogy nyugtató hatású pedig nem semmi olyan anyag nincs benne ami nyugtatóként hat próbáld ki csak ne cigivel
2014. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!