Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tartoztatok mar ugy ismerosnek...

Tartoztatok mar ugy ismerosnek nagyobb osszeggel, hogy nem tudtatok visszaadni a megigert idopontig? Milyen volt feletek a hozzaallasa? Fizettetek a tartozast kisebb reszletekben, hogy azert teljen es ne erezze azt, hogy nem fontos nektek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szeret senki kölcsönadni, mert aztán jön ez, hogy bocsi nem tudom visszaadni, majd később, aztán a végén meg már a kölcsönt igénylő fél van felháborodva hogy mit kéregetik tőle mindig.


Mondjuk én alapvetően nem kérnék nagyobb összeget, de ha mégis akkor tök jogos elvárás hogy azt vissza is kapja a másik fél a megbeszélt időben. Minimum az hogy legalább egy jó részét visszaadod neki.

2014. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jo reszet visszakapta. De megigert idopont elott is irt hogy vigyek penzt. Se puszi,se pa,ennyi allt az sms-ben. Amugy barmikor adodhat olyan hogy ha megfeszul az ember se sikerul. Nem akarok meglepni a penzzel,folyamatosan adok,torlesztem.
2014. máj. 17. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
jogosan van kiakadva a masik fél,nem kellett volna felelötlenül kölcsön kérned.minel hamarabb add meg neki!
2014. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs kiakadva,egyetlen szoval sem irtam ilyet. Nagyon intelligens,hisz tudja hogy vissza fogja kapni,ezerrel ezen vagyunk. Mi is igyekszunk intelligens ember modjara viszonyulni ehhez.
2014. máj. 18. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!