Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől férfi egy férfi a testi...

Mitől férfi egy férfi a testi tulajdonságokon felül? 24/F

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 00:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
61%
Tiszteli a nőket, segítőkész, védelmező, teljesíti egy családapa szerepét, nem él vissza az erejével, határozott, döntésképes, ha rá gondolok mindig a biztonság, a nyugalom jusson eszembe, hogy van egy ember akire mindig számíthatok. Legyen az ölelése puha, de erős, ha kell.
2014. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Biztonságot és érzelmi melegséget sugárzó.
2014. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell feltétlenül tradicionális jelzőket hozzáfűzni.Legyen magabiztos és rendelkezzen fejlett érzelmi és intelligenciával,legyen művelt,tegyen eleget a feladatának amivel egy saját maga által kitűzött célt kíván elérni ...egyszerűen legyen egy ideális ember aki biztos önmagában és nemének személyes definíciójában.


De ugyanez vonatkozik a nőkre.Semmilyen szükség nincs tradicionális jelzőkre,hiszen lássuk be hogy még mindig ezért nem tud a két nem együtt élni.

2014. máj. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Csernus írt erről egy jó könyvet, meg van neki előadása is a témában a Youtubeon. Ajánlom mindkettőt.
2014. máj. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Az első válaszoló mindent tökéletesen leírt. :)

Én, azért annyit még hozzá fűznék, hogy ezeket én szerintem nem egyszerű egy férfinak se mind maradéktalanul teljesíteni, így a legfontosabb szerintem az, hogy akarjon így tenni, és ilyen lenni, leginkább önmaga miatt akarjon ilyen lenni. Ha csak meg van játszva - találkoztam ilyen személlyel is már sajnos -, hamar kiderül.

2014. máj. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az első jól írta!
2014. máj. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

A férfi hormonoknak nevezett férfias testi kinézetet meghatározott hormonok az agyra is hatnak (agysejtekhez ugyanúgy eljutnak), így a gondolkodást is befolyásolják, massa teszik, mint a nokét: agresszívebb, reálisabb, problémaközpontú..stb. ugyanakkor igen a férfi legyenn védelmező, ha mar az ereje adott hozza, igenis gondolkozzon realisan es oldja meg a problemakat (csopogo csap), reklamaljon ő ha atvagnak a boltban (ha mar agresszivabb, mint a nők) :-). Egyebkent a mai vilagban a ferfi, mint olyan lassan már kihal...gondolkodasban es viselkedesben is (inkabb egy ferfi olyan, mint egy nagyranőtt 5 éves ;-), öltözkodesre es hiusagra, meg nő :-))).

(humorka)

2014. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én azt látom, hogy a mai pasasokból a felelősségvállalás hiányzik. Nem képesek határozott igen-nem választ felvállalni. Tötyörögnek, nem képesek döntést hozni. Húzzák-halasztják a dolgokat, meggondolják magukat, egyszerűen megbízhatatlanok. Számomra az igazi férfi, ha valamit megmond, az úgy is van. Lehet számítani rá.
2014. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8:

Nagyon kevés ember létezik, aki egyszerre határozott és esze is van. Ha a határozottság neked a fő szempont, akkor nagy eséllyel buta férfiakat fogsz találni.

2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9es: ezt még is mi alapján agyaltad ki? :D

Nekem több férfi ismerősöm is határozott, és esze is van!

Vagy szerinted csak egy eszetlen pasi lehet határozatlan? :D :P


Egyébként szerintem ez a kérdés is kamu kérdés. Korábban már adtam választ, de azért is néztem vissza, mert az azért eléggé érdekes számomra, hogy én is, de mindenki más is a saját elvárásai alapján ítélte meg azt, hogy egy férfi mitől férfi, persze ezek igaz állítások, de attól még azok is férfiak akik meg se közelítik egyik ilyen tulajdonságot sem, a küllemi adottságokon felül is, mert hogy annak születtek, és ennyi. Ösztönei, tulajdonságai alapján olyan, amilyen, de férfi.

2014. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!