Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fiatalosabb, csajozós...

Melyik a fiatalosabb, csajozósabb autó? Audi A6 (2006) vagy bmw 320D (2007)?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves fiu vagyok, üzleti karierem elején. Most szándékozom új autót venni és nem tudom eldönteni melyik illene hozzám jobban . Értelmes kulturált válszokat kérek . Válaszotokat előre is köszönöm :)
2014. máj. 25. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Egy BMW sportosabb megjelenésű, de kisebb mint egy A6-os (valakinél a méret számít).


Viszont ne az autód megjelenésére akard az üzleti sikereidet megalapozni.

2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A bmw frissebb konstrukció, de mivel mindkettőből annyi van mint a szemét, és ráadásul nem is feltűnő, én Mercedest néznék meg hasonló árfekvésben.
2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha a pénzeddel akarod lenyűgözni a lányokat, akkor a drágábbat vedd, de szerintem rossz úton jársz, ha így akarsz sikereket elérni.
2014. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem az Audi jobban tetszik.

Lány vagyok

2014. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 ghajhigopsdfjhs válasza:
60%
BMW-nél szerintem egy két alapvető, persze illegál trükkel le tudod venni a csajokat a lábáról. Ez alatt értem, hogy mondjuk kanyarban kicsit nekirúgod a gázt, ezzel kitolva a seggét a kocsinak
2014. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Karrier elején nem pénznyelőgépet kell venni, hanem egy eszközt ami pénzt termel.
2014. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Audi a6.

Elegáns, de egyben sportos is.

Télen biztonságosabb mint a BMW.

BMW hátsókerék meghajtású, 2007-es gyártmány alap 163 ló körül mozog, télen egy picit odalépsz neki és ki is csapta a hátulját.. lehetetlen vele közlekedni. (Mielőtt valaki hurrogna, tapasztalatból beszélek.)

2014. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem az autóm megjelenésére szeretném az üzleti sikereimet alapozni. Sikerült egy olyan szintre kerülnöm ahol már számít a megjelenés, az első benyomás.


Nem akarom a pénzemmel lenyűgözni a lányokat mert akkor nem három-négy milliós autót vennék. Egy közlekedési eszközt szeretnék ami ad egyfajta alap megjelenést.


Ugyszintén azzal se értek egyet hogy ezek autók egyike is pénznyelő gép lenne. Sőt abszolút gazdaságosak mind üzemanyagfogyasztás, mind pedig szervízköltségek terén.


3 évig vezettem egy bmw 328i-t ami az első téli hónapokban valóban kicsit nehezen irányítható volt, de egy idő után hozzászoktam, és kitanultam azt a technikàt ahogyan a téli hónapokban is biztonságosan lehet használni.

2014. máj. 25. 23:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezekről minden eszembe jut, csak a fiatalosság és a csajozás nem.
2014. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem akarod lenyűgözni a lányokat, de csajozós autót akarsz?


Én lány vagyok, és halvány lila gőzöm sincs, hogy néznek ki ezek az autók. Azt sem tudom, melyik drágább, de még megsaccolni sem tudnám az árukat.


De nyilván nem engem akarnál felszedni vele.

2014. máj. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!