Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lenne benne egy ehhez...

Ki lenne benne egy ehhez hasonló csínytevésben? Ki érzi magát elég tökösnek efféle dolgokhoz?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=R_QAyicpMIs


Nézzétek meg a többi videót is,ha van kedvetek marhaságokat csinálni,akkor mellettünk a helyetek. Írjatok privit,ha érdekel. Ketten vagyunk eddig,jómagam és egy kamerás srác.



2014. máj. 29. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és sokféle hülyeséget ki lehet találni,nem muszáj olyanokat,mint amik a videókban vannak.
2014. máj. 29. 19:20
 2/10 anonim ***** válasza:
ezzz rohadt jo! uhh en simmán benne lennék ilyenbe:D
2014. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lol, a csávónak reddites pulcsija van, milyen menő.
2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nem hiszem, hogy ez magyar viszonylatban menne :D. Túl alpáriak az emberek, meg egyből menne a minőségi ku*va anyázás. Ezt mi csináltuk, csak nem vettük fel :D. Túl sokat szóltak be, úgyhogy lejöttünk róla.
2014. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nincs értelme belekezdeni ilyesmi dolgokba?
2014. máj. 29. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Belekezdhetsz, de a magyar nem egy vidám nép, sokan ezt nem tudnák viccként felfogni. Egy próbát megér azért, úgyis látni fogod, ha valami nem jó.
2014. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is csak óvatosan, egy seggrepacsizó idegent én valószínűleg reflexből megcsapnék. Nálam ez ösztönös, ha hirtelen nyúlnak hozzám, hajlamos vagyok rá, volt már eredményként vérző orrú és rúgástól kiment térdű barátom is (pedig ők még nem is idegenek voltak csak hát a reflex ilyen), kiskoromban szegény anyukámat szemét többször is majdnem kivertem ilyen miatt, értelemszerűen nem örültek.

A legtöbb lánynál ez nem áll fenn, de kár kockáztatni.

2014. máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Jaj, mit kell álszenteskedni a "csíntevéssel"? Te csak lányokat akarsz fogdosni, és más lehetőséget nem látsz. Rövid úton be lenne verve a szád. Itt a "balkán sarkán", a sok gyökér ember közt, a nők is agresszívebbek, és erre meg is van minden okuk.

Március 15. óta senkiről sem készíthetsz felvételt, ha ő előzőleg nem egyezett bele, szóval nem csak a pofonokat kapnád, hanem még be is perelhet.

Szerezz egy csajt, ne gyökérkedj.

2014. máj. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a videón a csaj beépített, úgyhogy nem vadidegeneket csapkodnak.
2014. máj. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as. Eléggé el vagy tévedve.:) Ha annyiról lenne szó,hogy csajokat fogdossak,akkor ott van a barátnőm. És egyébként 1000 meg 1 ilyen dolgokat ki lehet találni. Nem muszáj pont ezt csinálni. Ez a szórakozásról szól,na meg az emberek reakciójára is kíváncsi lennék. De már kezdenek lebeszélni róla,igazuk van,a magyar ember nem vidám.
2014. máj. 30. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!