Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekre mostanában nagyon...

Ezekre mostanában nagyon vágyom? Mi okozhatja ezt? Nektek is voltak/vannak ilyen vágyaitok?

Figyelt kérdés

Pár ismerősöm mostanában velem álmodott,és mindegyiküknek az álmában egy "megértő" figuraként szerepeltem.Ezután nekem kezdték mesélni a problémáikat ("problémáikat..."),és mostanában el kezdtem arra vágyni,hogy valaki egyszer nekem sírjon,úgy igazán nekem,hogy mondhassak neki valami vigasztalót,hogy felhívhassam a figyelmét arra,hogy nem kell elkeseredni stb...

A másik pedig az hogyha valaki a hátam mögött valami rosszat mond rólam egy másik személynek,akkor az azt mondja: Róla ezt nem mondhatod!Nem engedem! Tehát hogy gyakorlatilag valaki a tudtom nélkül kiálljon értem.

Szerintem ez nagyon furcsa. Nem vagyok nagyon népszerű,vagy "jó arc" és elvileg komolyabb vagyok a többieknél (bár néha magamra nézek és nagyon nem így látom...) de mégis valahogy mintha "szeretne" a közösség engem. Lehetséges ez? Mi okozza nálam ezt az érzést? Baj,hogy erre vágyom?



2014. máj. 30. 22:01
 1/7 anonim válasza:
Én nem vágytam erre, de mégis megtörtént...nagyon rossz vége lett szerintem ne akard.
2014. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért? Kíváncsiságból csak: Mi történt? HA nem szeretnéd nem kell elmesélni,de ez a téma most nagyon érdekel.
2014. máj. 30. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Szorítsd keretek közé, különben lelki szemetesládája leszel mindenkinek.
2014. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Szerintem simán csak barátokra vágysz. Mit teszel meg annak érdekében, hogy legyenek barátaid? (Nem haverok.)
2014. máj. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább barátaim vannak,mint haverjaim.Ilyen téren nagyon nem állok rosszul.Úgy gondolom,hogy szeretethiányos sem vagyok igazán,de akkor mitől jutnak eszembe ilyesmik?
2014. máj. 31. 21:32
 6/7 Fish1 ***** válasza:

De akkor ezek szerint a barátaid nem neked sírnak és nem állnak ki úgy érted, ahogy szeretnéd. Szerinted mi ennek az oka? Nekem olyannak tűnik, mintha szeretnél jobban kitűnni előttük, mint eddig.

Érdemes odafigyelni az apró részletekre is a viselkedésekkel kapcsolatban, mert olykor kiderül, hogy akit barátnak hittél, valójában mégsem az.

2014. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Ilyen "barátnak hittem"-es tapasztalatom szerencsére (vagy sajnos?) nincsen még. És igazad van, jobban belegondolva tényleg szeretnék egy kicsit "kitűnni" köztük.Ment a zöld kéz, köszi a tanácsot!
2014. jún. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!