Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hátrányom lehet az...

Milyen hátrányom lehet az életben, ha szociális képességem gyengébb az átlagnál?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesznek barátaid, nem lesz barátnőd, nem lesznek ismerőseid, nem lesz munkahelyed, nem tudsz könnyen kapcsolatot teremteni, sosem fogod érezni, milyen egy közösséghez tartozni. Gyakorlatilag az élet minden területén hiányt szenvedsz. Nagyon nehéz így, nem fogod szeretni az életed. Folyton keresed, vajon miért születtél, ha semmire sem vagy jó, mert kommunikáció nélkül nem lehet boldogulni. Személyes tapasztalat.
2014. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
egyetértek, ezalól kivétel a magabiztos ember, de az inkább szociálisan más csak. vannak akik nem is igénylik a társaságot.
2014. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátrányod nem kell, hogy legyen belőle. A kérdés azt sugallja, hogy van önkritikád, ami pedig objektivitásra és intelligenciára utal. Legyél becsületes, a többi nem számít! Más intelligens és figyelmes emberekkel meg fogod találni a közös hangot!
2014. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai világban szinte semmi, mert ha megnézed - tisztelet a nagyon kevés kivételnek - szinte mindenki szociálisan tré...
2014. jún. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: a kérdező nem azt mondta, hogy selejt. -.- Attól még, hogy nem olyan jók a szociális képességei valakinek, még lehet barátja, lehetnek emberi kapcsolatai. Csak nem száz lesz hanem mondjuk egy-kettő hasonló érdeklődésű, hasonlóan visszahúzódóbb ember. Munkahelye, barátnője, párkapcsolata is ugyanúgy lehet.


Nem mindenki születik extrovertáltnak, nem értem, hogy miért kell lenézni, semmibe venni a kevésbé nyitott embereket. Komolyan, sokszor úgy beszélnek róluk, mintha kevesebbet érnének.


Kérdező: éld úgy az életed, ahogy jól esik, keresd azoknak a társaságát akikkel szívesen vagy és sz*rd le azokat, akik szerint ebből bármiféle hátrányod származna.

2014. aug. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és igazán pozitívnak látom, hogy nem egymás látogatásából meg idióta közös programokból áll az életem. Az ilyesmi azoknak való, akik még munka közben is képesek unatkozni!
2014. aug. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!