Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen rossz az életem?...

Miért ilyen rossz az életem? Mit tettem hogy ezt érdemlem? Miért ilyenek velem az emberek?

Figyelt kérdés

17/L

Már kb. 7 évesen megtapasztaltam a lelki fájdalmakat. Jó korán:(

Még az álltalánosban végig kiközösítettek engem, nem játszottak velem, bántottak, csúfoltak. Már amikor olyan 5.-es lehettem akkor kövér voltam, csúnya, szemüveges. Akkor ott már sokkal jobban elfajultak a dolgok. Azért megvertek mert szerintük olyan csúnya vagyok hogy meg sem érdemlem az életet. Többször is volt ilyen. Lefogytam meg minden. Utána is csúfoltak néhányan. Aztán volt egy gyerek aki nem hagyott békén és szexuálisan is zaklatott meg sajna volt egy öregember is aki ugyanúgy zaklatott:( Ezt nem mondtam el senkinek, akkoriban nagyon nehéz volt feldolgoznom, de mások elött úgy tettem mintha semmi sem történt volna. Sokszor rémálmaim voltak miatta. Elkezdődött a középsuli azt hittem, hogy normális emberek járnak majd oda, mert egy elég nehéz iskola. Néhány osztálytársam kinézett maguknak és elkezdtek irpgatni nekem mindenféle "szépet" és sértő képeket raktak fel a fb-re. Nagyon bántó volt.:(( Mindenért beszóltak nekem még levegőt sem vehettem. Sokszor sírva mentem haza. Azt hittem ha még jobban lefogyok akkor talán jobban szeretni fognak. Akkor sem voltam kövér. Annyira tönkretettek, hogy depis vagyok még ma is, tömegben pánik rohamom van, nem merek más szemébe nézni. Na annyira lefogytam, hogy anorexiás lettem és exorexiás is. Gyógyszereket szedek, minden nap olyan 6-7 nyugtatót szedek és csak altatóval tudok aludni. Már 3szor próbáltam öngyilkos lenni gyógyszerrel, de sajna nem sikerült. Senki sem szeret, alig vannak barátaim. Akikre azt hittem hogy azok csak haszonból kellettem. Minden ember lenéz. Az egész életem egy nagy semmi még annál is semmibb. Nem akarok élni, elegem van mindenből és mindenkiből. Tudom, hogy ilyen lesz az egész életem. Így semmi értelme. Bármi amibe belekezdtem és szerettem volna végigvinni soha nem sikerült. Ha egy kis dolgot szeretnék azért is mindig annyira megkell küzdenem amire mások csak úgy megkapnak(nem anyagi vagy dologi dolgokra gondolok hanem életbeli)


2014. jún. 3. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nem az a fontos, miért, hanem hogy hogyan lehet változtatni ezen.


a legfontosabb az lenne, ha találnál 1 barátot/mentort, aki támogat téged, illetve magadtól is keresnél olyan célokat/utakat az életben, amiért érdemes élned.

abban nem lehetsz biztos, hogy mindig ilyen lesz, de tény, hogy az emberek többsége primitív.


tehát ismerkedj akár itt neten, vagy az iskolán kívül, hogy olyanokat találj, akik tényleg elfogadnak és szeretnek azért, aki vagy.


ha konkrét tanácsok kellenek, megkereshetsz.

2014. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Leírnék most valamit őszintén, de inkább nem szeretnélek megbántani.
2014. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Minden ember lenéz. Az egész életem egy nagy semmi még annál is semmibb. Nem akarok élni, elegem van mindenből és mindenkiből. Tudom, hogy ilyen lesz az egész életem. Így semmi értelme. "

Mi lenne, ha először is felfogást változtatnál? Ez egy ördögi kör, valaki elkezd tönkretenni, te elkeseredsz, ilyeneket gondolsz és még jobban vonzod magadhoz a bajt.

"Bármi amibe belekezdtem és szerettem volna végigvinni soha nem sikerült. Ha egy kis dolgot szeretnék azért is mindig annyira megkell küzdenem amire mások csak úgy megkapnak(nem anyagi vagy dologi dolgokra gondolok hanem életbeli)" Mi lenne, ha egyszer megpróbálnád és elhatározod, hogy tényleg sikerülni fog?

Meg kell küzdenem. És ez baj? Szerintem sokkal jobb ember lehet attól, hogy te igenis szembeszállsz és megküzdesz és legyőzöd a félelmeid. Sokkal értékesebb leszel, mint akiknek csak úgy a szájukba hullik, mert ők nem tanulnak meg küzdeni. Látszik, hogy fiatal vagy, nagyon önközpontúan gondolkodsz.. Másoknak is küzdeni kell, másoknak is van problémája, mégis merítenek erőt. Szedd össze magad és vegyél példát róluk! Ne hagyd el magad, mert rosszabb lesz!

2014. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia próbálj meg ismerkedni normális emberekkel,itt a neten vagy bárhol ne legyél elkeseredve ha gondolod szivesen beszélgetek veled ,semmi hátsó szándék nélkül irj ha van hozzá kedved
2014. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írj egy forgatókönyvet arra, hogy hogyan tudnál egyedül boldog lenni! A világot és a többi embert nem mi irányítjuk, nem lehet elvárni, hogy szeressenek. Viszont mi magunk tehetünk a saját boldogságunkért! Ne hajszold mások kegyeit! Az emberek többsége tudatlan és beteg! Ne úgy fogd fel, hogy az élet veled akar kitolni! Az hogy az emberek ilyenek, az kb. olyan, minthogy a tűz éget. Nem ellened irányul csak épp te vagy ott.


Egyébként nem vagy rá utalva másokra. Egyedül is elérhetsz bármit, csak észre kell venned, hogy van hatalmad az életed felett. Simán lehetsz boldog, ebbe senki nem szólhat bele ... tudom ezt így a gödör mélyéről nehéz elhinni.


Mi az, amivel szívesen foglalkoznál? Mi a hobbid? Milyen dolgok érdekelnek? Mit tanulnál? Miben dolgoznál később?

2014. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!