Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szeret meztelenül aludni?

Más is szeret meztelenül aludni?

Figyelt kérdés

Te miért szeretsz úgy aludni?


Mások még nem szóltak be neked miatta?



2014. jún. 6. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

hát a pasim miatt szeretek úgy aludni, mert nem tűr rajtam ruhát és mindig leveszi, ha fel is öltözök.

és más még nem látott úgy aludni, tehát beszólást sem kaptam.

2014. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Én szeretek, de csak ha meleg van, mert fázós vagyok.

Nekem sokkal kényelmesebb így. És persze a barátom is szereti :)

Ki szólt volna be? Miért?

Nyilván csak itthon, a barátommal alszom meztelenül.

Pl. vendégségben, barátoknál nem.

2014. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
igen, mindig, mert úgy kényelmes. Miért szólna be bárki emiatt?
2014. jún. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Igen,mert kényelemes.Ha máshol vagyok,akkor is max.gatyában.

Póló,pizsama,meg ilyenek kilőve,gyűrődik,csavarodik,feszül,és hónaljig felcsúszik.

Senki sem szólt be eddig,mondjuk nem írom ki a hátamra az utcán,hogy meztelenül alszom,éjjel meg nemigen szokott senki bejönni,felemelni a takarót,hogy megnézze meztelen vagyok e.

Ha a Barátnőmmel vagyok,akkor is meztelenül alszom,neki tetszik... :)

2014. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek úgy aludni. Ha egyedül vagyok jó dolog, de amúgy nem bírom. Még 5-6 éves koromban leszoktattak róla. Akkor már szégyenlősködtem a családtagok előtt, ők meg csak úgy benyitogattak a szobámba amíg aludtam. Ez a benyitogatás még mindig megy, ha a szüleimnél alszok. Barátnőt kell felvinnem, hogy hagyjanak aludni.


Viszont volt olyan osztálytársam, aki táborozásokkor is meztelenül aludt. Betekerte magát paplanba, levetkőzött, majd mégjobban szorított a paplanon, hogy álmában esélye se legyen kitakarózni. Reggel paplan alatt felvette az este kikészített alsónadrágot, majd kitakarózott.

Eleinte szívattuk emiatt, de mindig azzal válaszolt, hogy "Ha bzi vagy most szólj, és abbahagyom."

Inkább megszoktuk.

2014. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én pólóban, mert szüleim mindig bemászkálnak, de bugyit sosem veszek, mert az alváshoz kényelmetlen. Mondjuk osztkiren vettem nacit is, mert folyton bemászkáltak a fiúk...
2014. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is szeretek meztelenül aludni.

Szabadabban jobb érzéssel alszom így.

Nem szoltak be ,de biztos furi volt nekik elsőre mikor megláttak.De utánna meszokták hogy én ilyen vagyok.

2014. jún. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Kqwert Gábor ***** válasza:

Én is szeretek meztelenül aludni. Ilyenkor nyáron szerintem sokkal kényelmesebb. Nem melegít a ruha, és nem is tekeredik rajtam, nem húzódik, stb.

Napközben is szívesen vagyok meztelenül, meg éjszaka is. :)

37/F

2014. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 norbyka28 válasza:
nagyon jó érzés meztelenül aludni mert ahogy az egyik hozzá szóló írta nem csavarodik rajtam össze semmi se meg így nyáron még a takaró sem kell szinte
2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig meztelenül alszom. Kényelmesebb. Ki szolna be a párom? Szerintem ő örül neki.
2014. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!