Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van nálam ez a passziv...

Mitől van nálam ez a passziv állapot?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, az utóbbi időbe, ha elhivnak vagy beülnék haverokkal iszogatni, egy idő után kb elvesztem a fonalat, de nem úgy h részegre iszom magam, hanem hogy teljesen passziv leszek, érdektelen, nem tudom követni az eseményeket, mintha kiégtem volna. de nagyon rossz ez az állapot, semmi nem jut eszembe. pedig fura, hogy általában a pia az felold meg feldob, de nállam az ellenkezőjét váltja ki. és elég kinos tud lenni, h ezt látják rajtam mások is. nemtudok figyelni, ha van egy téma hamar elveszek. s nem jut eszembe smmi. pedig még fiatal vagyok 24, nem kéne h ez legyen. mi lehet ennek az oka ? Régen még bulis korszakomba tomboltam, volt energiám, élveztem. de már nemmondható el. és még nem is hangulatfüggő. bármilyen esemény ünnep vagy akármi van, és iszok... akkor is ugyanez a kiégettség
2014. jún. 8. 00:32
 1/1 anonim válasza:
ez az, felnősz...
2014. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!