Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendellenes/elítélendő dolog,...

Rendellenes/elítélendő dolog, ha irigy vagyok a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Irigykedem a barátnőmre azért mert ő minden pasinak bejön,azt kapja meg,akit akar,a pasik minden nap elhalmozzák bókokkal meg ajándékokkal. Nekem meg ezek közül egyik sincsen.

Akiknek idáig mondtam ezt a dolgot azt mondták,hogy szemét vagyok,mert rossz dolog,hogy a barátnőmre vagyok irigy. Pedig mondtam nekik is,hogy én nem sajnálom tőle,és nem akarnám elvenni sem tőle ezeket,csak azt szeretném,ha én is megkapnám ezeknek csak a felét.

Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is szemét és rossz barátnő vagyok?



2014. jún. 8. 20:55
 1/10 Zoé970 ***** válasza:
33%
Hát valóban nem túl jó barát lehetsz ha pont rá vagy féltékeny.A féltékenység magad nem elítélendő,de az tényleg nem jó hogy a barátnődre vagy az.
2014. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy ahelyett hogy tennél valamit hogy te is bejöjj a fiúknak és olvadozzanak utánad, inkább irigykedve figyeled a barátnődet, és közbe sajnálod magad.
2014. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ember egyik alapvető tulajdonságai közé tartozik az irigység. Amennyiben nem gyűlölöd vagy nem fordulsz ellene, akkor leginkább nem vagy képmutató. Mindenki irigy valamiért, de ez nem jelenti azt, hogy ezzel rosszat tesz.
2014. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, de saját magadnak ártasz ezzel. Én is ilyen voltam, de visszafogtam magam. És láss csodát, a "barátnőmben" akinek szó szerint MINDENKI udvarolt, végül csak a k**rvát látták, én pedig azóta is boldog párkapcsolatban élek. Neki azóta sem volt normális kapcsolata. Szóval miért irigykednél? Lehet, hogy könnyűvérűnek látják, kipakol mindent, jóhogy mindenki bepróbálkozik nála!

Persze lehet, hogy nem ilyen a barátnőd, de ha igen, akkor ne irigyeld. Örülj, hogy neked van tartásod (már ha van) :)

2014. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm egyáltalán nem könnyűvérű és nem is pakolja ki magát.Egyszerűen azért imádják a férfiak,mert egzotikus szépsége van.
2014. jún. 8. 21:29
 6/10 emma69 válasza:
100%
Én bevallottam a barátnőmnek anno mikor irigy voltam rá, mondjuk én pont azért mert ő mindig jól tudott haverkodni a pasikkal a nélkül hogy több lett volna köztük, de amikor ezt elmondtam ő is elmondta hogy szintén irigykedett már rám, nem haragudott, és én se rá, most ha rámtör valamilyen irigykedés bármivel kapcsolatban elnyomom és inkább teszek valamit azért hogy elérjem én is azt(persze ha lehetséges :) ez egy normális érzés csak nem kell hagyni hogy befolyással legyen a boldogságunkra, szerintem
2014. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel azért valamit, hogy neki rossz legyen, vagy nem szólsz be rá, akkor nem vagy az. De jobb lenne ha ezt az energiát inkább valami pozitív dologba raknád bele. Te is biztos tetszel fiúknak attól, hogy nem vagy "egzotikus".
2014. jún. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak így lenne
2014. jún. 8. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezded el ezekért a dolgokért bántani, ami ugye nem lenne igazságos, addig nem elítélendő. Az irigységet azért nehéz leküzdeni, pláne ha nap mint nap szembesülnöd kell vele. Szingli vagyok, és nagyon elegem van belőle, és mindhárom barátnőm boldog párkapcsolatban él. Napi min 50 fb-üzenetben olvashatom részletekbe menően milyen happy és szép minden, ezen kívül az egész családom szerelmes korszakát éli, még enni sem bírok úgy, hogy ne cuppogna valamelyik pár mellettem. Ez van, el kell fogadni, ez nem az ő hibájuk. Az meg oké, hogy örüljünk más boldogságának, de azért valljuk be, ritka sz*r érzés, amikor mindenkinek összejön, csak neked nem. Egy szó mint száz, nem elítélendő, csak ne mutasd felé! :)
2014. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha együtt vagyunk a mi beszélgetésünk is arról szól,hogy mennyire imádja a palija,meg hogy hova viszi meg milyen ajándékokat kapott tőle és nekem is nagyon rossz érzés.

Persze ezt sosem mondom neki mindig csak mosolygok,sosem mutatom,hogy nekem rosszul esik mindig ezt hallani.

2014. jún. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!