Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Strandon ilyen emberként?

Strandon ilyen emberként?

Figyelt kérdés

Mennyire visszataszító, ha egy kövér(85kg) ember strandra megy?

Én már pólóban is rosszul érzem magam, és szorongok emberek közt. Nagyon régóta nem élveztem a strand örömeit, és ezt nem tudom leküzdeni sajnos.


Mit gondoltok egy kövér emberről, ha félmeztelen a strandon van? 17/f


2014. jún. 9. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy? Az a 85 nem tűnik olyan soknak én is annyi vagyok 180cm-el, bár én inkább izmosabb vagyok, kis felesleggel.
2014. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem aztán tök mindegy. Felőlem az megy strandra aki akar. Amúgy meg ezer kövér ember járkál a parton és szórakozik a vízben, nem olyan hihetetlen látvány ez.
2014. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
175~ cm vagyok.
2014. jún. 9. 17:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy biztos melege van és szeret strandon lenni. Egyébként pedig nézz körül, meg fogod látni, hogy az emberek többsége nem tökéletes testű, kifogástalan alakú. Nyilván a kamaszkorod miatt is kisebbségi érzések kavarognak benned, de arra biztatlak, hogy se ez, se az esetleges túlsúlyod ne legyen akadálya annak, hogy strandra járj és egyáltalán, hogy jól érezd magad. Semmi szégyenkezni valód nincs! Ha zavar a súlyod, fogyózz, sportolj. Szóval, azt tanácsolom, hogy ne süsd le a szemed, nézz körül, meg fogod látni, hogy nem te vagy az egyetlen, akinek van némi feleslege, egyébként meg a kutya nem foglalkozik a másikkal, hogy hogy néz ki.
2014. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmit, rengeteg ilyen ember van kint. Nekik is joguk van élvezni az élet örömeit. Menj ki nyugodtan.
2014. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Inkább az önbizalomhiányoddal van gond, kevésbé a túlsúlyoddal, nem fog senki vele foglalkozni elhiheted. De miért nem sportolsz valamit? Mind a 2 problémádon seígeten.
2014. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már!Menj és érezd jól magad!Akinek nem tetszik,ne nézzen rád!Ennyi!Én max annyit gondolok róla,hogy de jó neki,még van mit ennie:)
2014. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolok semmit, sosem érdekelt, hogy a strandolók milyen alkatúak. Amúgy rengeteg ducibb nő is strandol, nőknél meg lehet, hogy még cikibbnek gondolják egyesek, pedig egyáltalán nem az. Ők is emberek. Egyszer élünk, vagy akkor senki soha ne menjen sehova, mert jaj, mit gondolnak mások? Ez butaság. Tudod, nekem a legjobb barátnőm túlsúlyos, és hasonlóan gondolkodott, mint te. És tudod mi történt, amikor végre kimerészkedett a strandra? Semmi! Senki nem bámulta meg, rajta kívül több tucatnyi duci lány és fiú volt jelen, észre se vették.

Semmit sem fognak gondolni rólad. Valószínűleg életetekben akkor látjátok egymást először és utoljára, akkor meg nem mindegy? :)

Csak bátran!

18/L

2014. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
Ott volt az egész ősz és tél, miért nem fogytál le? Hidd el, hatásosabb mint az interneten rinyálni.
2014. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85 kg nem olyan brutálisan kövér, sok ilyen súlyban lévő ember van a strandon. De teljesen megértelek, én is mindig szorongok az elején, mert én meg 20 múltam, de teljesen lapos vagyok, nagyon vékony és mellette még narancsbőrrel és striával is teli vagyok. Engem az idegenek nem érdekelnek, de ismerősökkel utálok összefutni. Általában az ember tekintete átsiklik az ismeretlen embereken, mi legalábbis még sosem elemezgettük az embereket a strandon a barátnőimmel. Ha nincs ismerős a strandon, akkor én gyorsan feloldódom és jól érzem magam. Nagyon szeretek úszni:) Ezért általában megpróbálok egy kicsit távolabbi strandra menni, nem a városomba. Lehet, hogy te is nyugodtabb lennél ha így tennél. Hosszú távon pedig megérné mindkettőnknek összeszedni magát és változtatni.
2014. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!