Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy elfogadjam...

Mit tegyek hogy elfogadjam magam, hogy ne gyomorideggel menjek strandra?

Figyelt kérdés

Rettegek a nyártól, mindig is rettegtem. Annyira félek amikor strandra megyünk vagy nyaralni. Igen, kövér vagyok és próbálok ellene tenni, 15 kilótól megszabadultam de még mindig nagyon sok van és egyszerűen viszolygok még csak a gondolattól is, hogy fürdőruhát vegyek fel.

Tavaly fürdőnaciban voltam, de az kidörzsölte a lábamat és mindig felcsúszott. Igazából a combom a nagy probléma, a többivel még ellennék de a combom miatt nem megy.

Mindig úgy érzem, hogy az emberek engem néznek, rólam beszélnek vagy ha nevetnek, akkor azt rajtam teszik.

Hihetetlenül sokat veszekszem anyával és a családdal, hogy hagyjanak, menjenek csak ők fürdeni de sosem hagyják.

Mit tehetnék hogy elfogadjam magam vagy milyen fürdőruhát ajánlotok hogy jobban érezzem magam a strandon?


2014. jún. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

Hidd el a strandon 100+100 duci ember van, biztos senki sem beszél rólad és az is biztos NEM te leszel a husisabb. Meg képzeld magad mások helyébe, te azt nézed egyfolytában, hogy kinek milyen az alkata? Élvezd a nyarat. Egyszer élünk, élvezni kell!!!!!

2014. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

nem tudom mi bajod van, de szeretem a kövér csajokat, vagy akik kicsit ducik, én csak azokat nézem meg!

örülj neki ha így nézel ki, és addig örülj míg nem találkozol velem!

2014. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fogadd el a tested vagy tegyél ellene: egyél kevesebbet és mozogj
2014. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagy lány vagy?

egyébként engem se zavarnak a kövér emberek, sokan küszködnek súlyfelesleggel, szóval nem is fogsz kilógni a strandon a tömegből.

Másrészt meg miért érdekel mások véleménye? Én sosem foglalkozok velük... tavaly pl. egyedül mentem le egyszer a strandra, mert senki nem ért rá... jól elvoltam magamban,nem érdekel, ki mit gondolt, meg direkt olyan helyekre járok, ahol tuti nincs ismerős...

2014. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Egyébként lány vagyok.

Hát nem tudom, én akárhova nézek mindenhol csak jó alakú, vékony nőket/lányokat látok.

A másik meg ugye az ismerősök, ahogy az utolsó írta...mindegy melyik strandra megyünk, mindig találok egy-egy ismerőst :/

De tényleg köszönöm a kommenteket, ment a zöld kéz:)

2014. jún. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!