Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagos magasság és testsúly?

Átlagos magasság és testsúly?

Figyelt kérdés
160cm körül lehetek, 12 évesen. 46 kg körül van a testsúllyom. Az átlagos? Anyukám 182cm kb. Örokölhetem ezt a magasságot?

2014. jún. 11. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 175/65 vagyok 17 évesen.
2014. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet átlagos vagy kissé vékony, gőzünk sincs ez alapján mennyire lettél formailag felnőttesebb, átalakulóban van ilyenkor a test, és mindenkinél máskor indulnak be ezek a folyamatok.


Agy aztán átlagot se lehet mondani.


Anyukád magasságát örökölheted. De nincs rá garancia.

2014. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*Agy=Így, bocsánat
2014. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
googlizz ra, vanegy oldal ahol megadja h atlagon aluli v feluli a cuccod. a lenyeg: sportolj sokat, legyen szep hajad, mosakodj rendesen, es nezz tukorbe neha. ja es tanulj sokat majd, v csak legyenek jo jegyeid annyi tanulassal ami kell h jo munkad legyen es legyel laza a csajok kozott. hidd el mi is idegesek vunk h fiuk kozt vunk de aza jo h az meber vicces merakk ez eltunik idovel:) magassagot illetoleg: attol fugg mekkora a baratnod majd. h kisebb nalad az cuki. h nagyobb de neki nincs baja vele akk meg orulj mint majom a farkanak mer sokan nem szeretik azt h a fiu aki tetszik nekik alacsonyabb. h magasabb akarsz lenni meg viselhetsz olyan cipot amiben magasabb vagy pl:D
2014. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!