Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra melyik lenyűgözőbb?

Számotokra melyik lenyűgözőbb?

Figyelt kérdés
Ha valaki nagyon tehetségesen rajzol, vagy nagyon tehetségesen zongorázik?

2014. jún. 16. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a rajz.:))
2014. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
zongora! ma már elég sokan tudnak jól rajzolni, és idővel, még a legrosszabban rajzolós is képes lenne nagyot alkotni. nagyon sok ember benne van ebben a rajzolós cuccban, míg egy zongorázó már egy igazi különleges ritkaság
2014. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a rajzra szavazok.

Persze nagyra értékelem azokat akik előadóművészként kiemelkedőek, de nekem a képzőművészet valahogy közelebb áll a szívemhez. Itt most nem arra gondolok, hogy valaki tehetségesen le tud rajzolni valamit, hanem arra amikor belead a lelkéből egy darabot a képbe. Amikor nem másolja a valóságot, hanem létrehoz egy képet amivel egy érzést, egy hangulatot mesél el. Amikor ránézel egy képre és valahogy nem tudsz vele betelni. Számomra ez a lenyűgöző. (persze ezt elérheti egy zenemű is de ott nem csak az előadó, hanem a zeneszerző érdeme is)

2014. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
számomra, az, ha egy rajzolót, vagy festőt képes megihletni egy zene, vagy ha egy zenészt képen megihletni egy rajz/festmény.
2014. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

szerintem a zongora az olyan más , és felszabadító tud lenni elgondolkodhatsz a szám alatt , megnyugtat esetleg felpörget és sok hasonló.

A rajz is nagyon jó.Abban is sok a különleges meg elképzelés , sok érzelem ,de valahogy mégis hozzám közelebb áll a zongora.:)

2014. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindkettő! Ha muszáj választani, akkor a zongora. Rajz gyakoribb az én ismerőseim között. Én is egész jól rajzolok.

Viszont azt mindig csodáltam, ha valaki képes egy hangszeren profin játszani és nem is nagyon ismerek személyesen ilyen embert.

2014. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rajz inkább, mert vizuális típus vagyok.
2014. jún. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én zongorista vagyok, és azt tapasztaltam, hogy egy szép rajzot mindig jobban megcsodálnak az emberek.

A zongorának már a hallgatásához is kell némi előismeret, szóval az kicsit lentebb van értékelve összességében szerintem :(

2014. jún. 16. 15:44
 9/14 piriiiiii ***** válasza:
Stílus és tartalom nélkül egyik sem, a tehetség nem elég. Talán a rajzolás lenyűgözőbb, de csak addig, amíg a zongorázáson túl a zenész nem alkot saját zenét, ami érzelemmel telt és igaz (tehát nemcsak mások zenéjét kalimpálja). A művészet önmagában egy kifejezés forma, az, hogy mi az eszköz, szinte már mindegy.
2014. jún. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit ér minden, ha nincs mögötte mondanivaló? Az egy dolog hogy az embernek meg vannak a képességei, de csak akkor lesz lenyűgöző, ha egyedi.
2014. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!