Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis mit tegyek? Az anyám...

Mégis mit tegyek? Az anyám nem enged el se biciklizni se focizni. Boltba se nagyon.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok az átlagom 4,4 lett,nem dohányzok,nem iszok,nem járok el bulizni.
2014. jún. 19. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Huhh... Hát nem egyszerű. Miért nem enged el? Ennyire félt?

Vagy ennyire nem bízik meg benned? Kérdezd már meg tőle, hogy mi a baj.

2014. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

16 évesen nem enged el? :D


Mi már általános iskolában mindig kint bringáztunk, fociztunk, bandáztunk. 16 évesen már kérdezés nélkül mehettem volna, csak megszoktam hogy elköszönök mielőtt megyek bármerre.


Ideje lázadnod.

2014. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szökj el focizni.

De miért nem enged?

2014. jún. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Youknowwho válasza:
Mondd neki hogy exercise book aztán akkor nem tart vissza
2014. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg se kérdezd, úgy menj el. Meg tudna akadályozni? Nem!
2014. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ácsi, nem kell a szülőket megijeszteni. Ezt az előttem lévő válaszolónak üzenem. Nehogy elszökjön, az anyja képes lenne kihívni a rendőröket, hogy hol a gyereke, azonnal keressék meg...botrány. Kérdező, ezt az ötletet nyomban vesd el!
2014. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Intézd úgy, hogy elkapjon párszor napközben önkielégítés közben, és ha megkérdezi, hogy miért csinálod, akkor mondd meg, hogy szívesebben bicajoznál meg fociznál, de mivel az nincs, marad ez...
2014. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Azt nem írtam, hogy szökjön el, csak hogy ne kérdezze meg. Ne kérdezze, hanem mondja. "Anya, modt elmegyek biciklizni, 2 óra múlva jövök." Ha azt mondja, hogy nem, akkor is megy. Nem fogja kihívni a rendőröket, mert tudja, hova ment. 2 órán belül jön a gyerek, látja, hogy betartotta, amit ígért, legközelebb talán már maga is elengedi.
2014. jún. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem fogd magad és menj el. Ha kérdezi mond ezt: Semmi baj. Dancsó Péter megengedte!


viccen kívül tényleg lázadj

2014. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!