Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hasonlítom magam más...

Miért hasonlítom magam más lányokhoz?

Figyelt kérdés
Tudom magamról, hogy évek óta önbizalom hiányos vagyok, egyszerűen bármit próbáltam tenni ellene, nem sikerült. És állandóan, szinte mániákusan nézegetek meg lányokat, hogy milyen szépek, csinosak, vékonyak, magabiztosak, aztán hát ja, eszembe jut, hogy én hogy nézek ki, és annyira zavar.. éjszakákat sírtam már át emiatt.. és tudom, hogy nem mással kéne foglalkozni, hanem saját magamból kihozni a legjobbat, de nem megy! sportolok, és anno, mikor először meglátszott az eredménye, hogy fogytam, teljesen boldog lettem, de aztán akarva-akaratlanul belebotlok a neten sokkal vékonyabb lányok képeibe, és rájövök, hogy lenne mit fogynom, és teljesen elkeserít.. de ugyan ez az öltözködés, mikor azt hiszem, csinos vagyok, megyek az utcán, és csak azt nézem, hogy más mennyivel csinosabb... és annyira zavar.. ez már beteges? :((
2014. jún. 24. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Képet akarok!
2014. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
küldj képet és megmondom ronda vagy-e. én is csaj vagyok és én is ugyanígy gondolkodom,mint te
2014. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!