Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A már meglévő lakásod felújítá...

A már meglévő lakásod felújítására vagy használt autóra gyűjtenél inkább?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
ami fontosabb... ha pl. Budapesten élsz, oda a városban felesleges autó, mert viszonylag mindenhová el lehet jutni könnyen, ha a tanyavilágban, akkor pl. autót vennék... mérlegeld a lehetőségeket.
2014. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én inkább a lakásom újítanám fel, de ez attól is függ, hogy hol élsz, melyikkel jössz ki olcsóbban. Én Budapesten viszonylag jó közlekedési csomópont közelében lakom, jobban és valószínű olcsóbban megúsznám a BKVval (ugye nem csak a benzint de a járulékos költségeket is fizetni kell).

De mondom, ha például éjszakai műszakban járnék dolgozni és probléma lenne az utazás akkor meg a másikra.

2014. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hasznält lakóautóra
2014. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tudok vezetni sem, 20 éves vagyok, suliba járok, szívem szerint a lakásra költeném, de a barátom elég messze dolgozik, naponta kb. + másfél-két órájába kerül eljutni a munkahelyére, illetve hazajutni onnan... Meg hát nagyban megkönnyítené a bevásárlást, hazautazást a családunkhoz... Nemrég csináltuk meg a hálószobát, a nappali következne, ami elég nagy beruházás, és ha külön-külön spórolunk, úgy sosem érjük el egyik célt sem, ezért gondoltuk, hogy összedolgoznánk, és akkor meglenne az autója még idén. Jövőre pedig jöhetne a lakás.
2014. jún. 25. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
No, akkor már meg is válaszoltad magadnak, hogy mi lenne a jobb. :-)))))
2014. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lakásfelújításra.
2014. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy meddig akarod megtartani azt a lakást.
2014. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mennyire fix az a barát? Ha komoly kapcsolat, biztosan autót vennék, azért napi több órát spórolhatna, könnyebbség lenne mindenben. És az autót egyszer megveszed, ha okos vagy, sokáig kiszolgál.

A nappalit meg lehet szép lassan csinosítgatni, egyszer szekrény, másszor szőnyeg, nem kell egyszerre minden.


Én biztosan segítenék neki.

2014. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még 1 évig biztosan nem lesz más választásunk, mint ebben élni, tehát szeretném otthonossá varázsolni, de most is élhető! A kapcsolatunk egyébként komolynak mondható, 3 éve vagyunk együtt, 2 éve vele lakom, bár mostanában adódtak köztünk problémák, amikre még nemigen látjuk a megoldás, ezért is gondoltam rá, hogy ne adjon bele százezreket a lakásba, mert bármi közbejöhet, és akkor 26 évesen ott áll majd minden spórolt pénz nélkül. Tudom, ez így szörnyen hangzik, hogy "már így állok hozzá", úgyhogy ne is írjatok ezzel kapcsolatban, mert csak összeveszek veletek. :D

Nagyon-nagyon akarja azt a kocsit, minden munkatársa azzal jár be, és tegnap is sz*rrá ázott, ráadásul a héten 4:20-kor kell kelnie, ami hosszú távon nem normális. Csak az a baj, hogy nem akarja, hogy beleadjak a kocsiba, de ha meg külön-külön gyűjtögetünk, annak sosem lesz eredménye, ha meg mindketten segítünk egymásnak, akkor úgymond senki sem tartozik, és mindenkinek valóra válik az álma... :/

2014. jún. 26. 07:18
 10/10 A kérdező kommentje:

*10 évig

*megoldást

2014. jún. 26. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!