Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról akinek...

Mit gondoltok arról akinek nagyon fehér bőre van? Lehet az szép? Vagy inkább ijesztő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem bejönnek a fehér bőrű csajok, ha mellé vörös is akkor meg még jobb.
2014. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet szép.
2014. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fehér bőröm van, néha szólogattak is be emiatt. Nem értem, hogy manapság miért a barna bőr a "menő", meg miért lenne az ijesztő, ha valaki nagyon fehér..
2014. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem extra fehér bőröm van, de képtelen vagyok lesülni, ha sikerül is, piros leszek de utána újra fehér. Tesóm a színem miatt hord nyáron napszemüveget és nem a nap miatt. Azt mondja, h én jobban vakítok. Meg a családom is állandóan piszkál meg mások is furcsán néznek rám. Plusz a pasim barna bőrű (nyáron fekete) így hatalmas köztünk a kontraszt, de ő neki meg kifejezetten tetszik, h ilyen fehér vagyok.
2014. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A WWE épp most szerződtetett le egy echte fehér nőt (Paige), szóval garantált hogy bejövős.


De ha csak arról van szó hogy normál bőrrel sose mentél napra és nem vagy lebarnulva, az még az egészséged rovására is mehet.

2014. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet szép és vonzó a fehér bőr!Én is szeretem nagyon!
2014. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerintem ha eleget sétálsz a városban, akkor ez el fog múlni gyorsan:D


ja és, még hány kategóriában teszed fel ezt a kérdést, mert...?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A teljesség igénye nélkül ez kettő kérdés:D

2014. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, azokat a kérdéseket nem én raktam fel, főleg, hogy a szemem nem is barna, hanem kék...

A kérdést azért raktam fel mert már agyamra megy hogy mindig megbámulnak, vagy kiröhögnek a hófehér bőröm miatt. :) A gyors válaszokat meg nagyon köszönöm.

2014. jún. 27. 11:39
 9/16 anonim ***** válasza:

és miért nem barnulsz le akkor, ha kinevetnek?


pl. strand, kis szoli, nem kell sült kacsacombra égni, csak szép barna is lehet az ember:)

2014. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az nem olyan könnyű :D
2014. jún. 27. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!