Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfias lelkű nő?

Férfias lelkű nő?

Figyelt kérdés
Furán fog hangozni a kérdésem, 28 éves csinos nőies nő vagyok, azért mondom ezt mert nem vok leszbi és nem akarom átoperáltatni magam:D Fura hogy sokszor elég pasisan gondolkozom, anyagilag is sokkal többet elértem mint a korombeli lányok (önerőből!!) miért van ez? a szüleim az utolsó pillanatig fiúnak hittek sok mindent mondtak ki rám(jó dolgokat) én hiszem hogy a szónak teremtő ereje van, ezért lehet hogy ilyen a természetem vagy mit kéne tennem hogy kicsit leálljak és csak úgy egy "átlag csaj legyek az utcából" ?

2014. jún. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én meg egy férfi testbe zárt leszbikus nő vagyok. :P

Vannak ilyen dolgok, összevissza van kutyulva minden, a modern kis civilizációnkban.

Tedd azt amit eddig nem tettél, de tudtad, hogy azt kéne tenned csak ott motoszkált benned a tanult férfias séma. Egy kis küzdelem önmagaddal, de a küzdelem szó alatt nem erőfeszítést értek, mert a lélek erőt akkor fejt ki ha nyugton van. Adakozz, légy kedves, segítőkész, önzetlenül cselekedj. Persze ezeket férfiak is megtehetik, de véleményem szerint a szerepeken túl minden ember igazából EMBER. És mint olyannak az emberséget kell megvalósítania, ami nem az anyagiakon múlik.

2014. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy ilyen vagy? Könnyen lehet, hogy ezért is lettél - ha jól értem - sikeres.
2014. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3%
persze,találkoztam már bőven ilyen selejt egyénekkel. Elbaszta a természet őket.
2014. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél átlag csaj az utcából! Jó vagy te így!


27F

2014. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem irtad le, hogy miert akarsz valtozni, es hogy ez miert zavar teged.

A leirasod alapjan teljesen jo vagy igy. Ilyen a termeszeted, ami egyaltalan nem baj.

Egyebkent az ilyen dominans nokhoz altalaban a visszahuzodo sracok illenek, beloluk meg van boven. Szoval szerelemben es munkaban is jobbak az eselyeid, mint egy unalmas lanynak.

2014. júl. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!