Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik azok az emok? Egyáltalán...

Kik azok az emok? Egyáltalán vannak még ilyen stílusú emberek?

Figyelt kérdés

Kívülről tudom,hogy hogy néznek ki,de én még nem láttam ilyesmi stílusú embereket.pedig nekem szimpatikus,ahhoz képest,hogy sokaknak nem tetszik...egyáltalán "divat" még ?

Mi az életfelfogásuk/hogy jött létre...?



2014. júl. 1. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik szeme sír, másik haj szokták mondani...sötét, depressziós, ha fiúról van szó feminin

[link]

2014. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az egyik osztálytársam is emos, csak nem teljesen (szokott mosolyogni). xD
2014. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emo-k nem divatból azok. EZ egy életvitel, egy életstílus:) vannak akik depisek vannak akik annyira vidámak, hogy folyton ugrándoznak, ez személytől függ:) "lázadnak" a világ nemtörődömsége ellen, nem állnak be a sorba, mások és ezt meg is mutatják, vannak akik divatból azok de azt én és más se nagyon nevezi emo-nak az inkább szégyen... fontos a zene, érzékenyebbek a többi embernél (érzelmileg) :) és a kinézetük? azért néznek ki így mert csak, nekik ezt tetszik mint van akinek a rózsaszín szín a kedvence, miért? mert neki is az tetszik, hisz mindenkinek megvan a saját joga arra, hogy hogyan néz is ki, vagy hogy neki mi tetszik úgymond:) egy ilyen emberből a legjobb barátja lesz az embernek ha megismeri még ha az elején húzóckodott is volna az emo-któl. Biztosan állíthatom, hogy ezek az emberek nem okoznak csalódást:) (persze kivételek vannak sajnos:S ) remélem segítettem neked ezzel!!!! :)
2014. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Emo.. egy olyan világ "fájdalmat" kimutató stílus. nekik nem jön össze semmi stb.. bár nem sok embernek jön össze minden de mégse lesznek emosok.. van aki tényleg annak születik, van aki csak sajnáltatja magát, van aki meg divatból az(szerencsére már nem divat)
2014. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 KDani550 válasza:
4es akkora hülyeséget írtál._. az emo egyáltalán nem arról szól, hogy nekik nem jön össze semmi... köze nincs hozzá. az ilyen embert pesszimistának hívják, de szerintem tudod:)
2014. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem te is tudod hogy csak az lehet a kiváltó oka hogy emos legyen valaki. ez csak az egyik
2014. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hogy nem csak az*
2014. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ewii08 válasza:
Én emo vagyok!
2014. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csodás
2014. júl. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Scene vagyok.:Đ

Mielőtt megkérdeznéd a scene az emo egyik alfaja.

És igen vannak ami azt illeti egyre többen:Đ

10:45 olyan csodás mint az ecsetfejú b*zu hímk*rvák ugye?:DD

2015. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!