Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melegek! Ti mit gondoltok...

Melegek! Ti mit gondoltok azokról a melegekről, akik túlzottan szélsőjobboldali gondolkodásúak?

Figyelt kérdés

Engem eléggé taszítanak.

És gyávának tartom őket,megalkuvónak.


2014. júl. 3. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem egészséges, meghasonlott elméjű emberek. Sok ilyet ismerek, sajnálatra méltó, szerencsétlenek. Igazi emberi roncsok.


25\Leszbikus

2014. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.

Szerintem ha az embert,állatot támadják az a normális reakció ha védekezik.

De ezek az emberek meg totál hagyják magukat elnyomni vagy még élvezik is ezt.

2014. júl. 3. 20:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem is hittem,hogy valaha találkozom ilyennel,de az a baj,hogy már többel is találkoztam.Nem hittem volna.
2014. júl. 3. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Haha, amikor én megismertem az LMBTQ szubkultúrát, akkor okádni tudtam volna és ez nem múlt el.

Sok náci, meg jobber, kereszténykedő álszent barom.

Házas emberek, akik fiúkkal találkoznak titokban, közben hatalmas macsók stb.

Sokan ezt nem is sejtik, a média erről nem beszél, hogy a melegek között mennyi ilyen van.

2014. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát az ilyenektől nekem felfordul a gyomrom.

Azt hittem azért a felnőtt ember tisztában van önmagával.

Nem gondoltam,hogy ilyen egyének is vannak,mikor elkezdtem ismerkedni a meleg világgal.

Olyannal is beszéltem nemrég,aki tudja,hogy meleg,de 23 vagy hány évesen gyereke lesz vmi nőtől:d

És erre büszke:D

De a csaj nem tudja.Az más lenne,ha a csaj tisztában lenne vele,bár én még azt sem értem teljesen.

2014. júl. 3. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok meleg, de még én is a fejemet tudom fogni, amikor ilyen meleg emberekkel hoz össze a sors. Egyszer beszéltem egy sráccal, aki szerint őrajta kívül minden más meleg egy büdösb*zi, és mindegyiknek otthon a négy fal között kéne tartania az erkölcstelen magánéletét. Aztán meg azt mondta, hogy ő nem a szexre hajt, hanem igazi párkapcsolatot szeretne. Csak nem tudom, kivel szeretné hogyha magán kívül undorodik minden melegtől? :D

Az internalizált homofóbia nélkülöz bármiféle logikát.

2014. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Én szélsőjobbos vagyok és meleg... most akko' mi van?
2014. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha te így jól érzed magad,a te dolgod,én nem szívesen ismerkednék ilyen emberekkel.
2014. júl. 4. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is más vagy, te sem vagy más, elkezdődött az agymosás.
2014. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!