Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen dolgokkal spóroltok...

Ti milyen dolgokkal spóroltok otthon ami hülyeség?

Figyelt kérdés
Én pl amikor felmosáshoz engedek meleg vizet a tusból akkor amikor elzárom a forró vizet akkor nyitok rá hideget egy pillanatra hogy ne maradjon a "drága" forró víz a csőben) (a fürdőkádunk van nem tusoló a flexibilis zuhanycsőről beszélek) Nem tudom miért csinálom. :- (
2014. júl. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Tavasszal egy általam kiselejtezett toll párnát adtam a kutyámnak fekhelyül, ne fázzon a garázsban. Egy hétig szedegetem a tollat megtestesült Hamupipőke módjára a fűből, mert szétrágta.

Szaporítom a virágokat. De virágföldet vennem kell, mert olyan a föld itt, mintha betonba ültetném. Aztán elajándékozom a kihajtott gazokat.

Tavasztól őszig felszedem a szobák kivételével a szőnyegeket, ne kelljen porszívóznom. Ez inkább lustaság, mint spórolás.

Ételmaradékot oda adom a kutyáknak, ami hülyeség, mert úgysem eszik meg..

Krumpli, alma, egyéb zöldség maradékot megkapják a tyúkok.

Néha megeszik, néha nem..

Ilyen apróságok, amitől több lesz a dolgom, de spórolás az nincs vele. :)

2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmilyennel. A hagyományos spórolási módszerek közül is sokat elvetek, amit pedig mindenki ösztönösen használ a környezetemben, ha tudom, hogy nem spórolok vele értékelhető pénzt.
2014. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes meglátás. Én azért szoktam forró víz után egy pillanatra hideget engedni, hogy ha valaki véletlenül közvetlenül utána megy a csaphoz, ne forrázza le magát. De hogy ezzel akár egy fillért is spórolna az ember, azt kétlem.
2014. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elnyűttebb ruhákat, vagy ami már nem olyan divatos, vagy nem tetszik annyira, befogom otthonra. Majd jön egy következő kör, ha már arra se jó, akkor lehet vele port törölni. Semmit nem spórolok vele, de csak úgy nem dobom ki.
2014. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem pazarlok

nem veszek felesleges cuccokat

nem áll 150 pólót, farmer, cipő a szekrényben

2014. júl. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!