Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy a melegeket...

Miert van az hogy a melegeket jobban elfogadjak mint az utcalanuokat? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Szival a uycalanuokatt buntetik de a melegeket nem. Miert az utcalanyok annal jobban nem csinalnak rosszat. Sot.... ;) de miert buntetik a sajat testukkelazt csinalnak amit akarnak nem???

A melegekrol annyit hogy azok undoritoak. Miert fogadja el mindenki oket. Ok... Nem azt mondom hogy jo a prostitucio de ha mar kene valasztanom inkabb az mintsab a melegek. Erdekel a velemenyetek. Egyebkent fiu vok. ;)


2014. júl. 7. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A prostituált után nem kapsz áfás számlát, szóval ez nem jövedelmező az államnak.

A melegek pedig (hacsak nem hímringyók), pedig "tisztán" dolgoznak.

2014. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz. Aki vérkonzervatív, az a melegeket is "erkölcstelennek" tartja, az utcalányokat is. Aki meg elfogadó, liberálisabb, az szerintem a melegeket és a prostikat is ugyanúgy elfogadja.
2014. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"melegek undorítóak"

ÉS miért irritálnak a melegek, ha nincsenek a környezetedben, ha nem keresed őket?

Én egy darabbal sem találkozom, így nem zavar ez a kérdés.

Sokkal jobban undorítónak tartom a buta, agresszív, antiszociális, hőzöngő, gyűlölködő embereket, akikből rengeteg van a környezetemben, és nem tudok tenni ellenük.

2014. júl. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ment könnyen, de megfejtettem a hieroglif írásodat. Mikor sikerült rájöttem, hogy annyira fölösleges volt...

Gondolom ez csak a napi provokatív kérdés akar lenni, te meg meguntad a legózást, hogy itt írogatsz.

De szerencséd van, én is unatkozok, csak én nem hülye kérdéseket írogatok ki, hanem hülye kérdésekre válaszolok.

Szóval, nem tudom (nem is akarom tudni) hogyan sikerült a homoszexualitás és a prostitúció közé párhuzamot vonnod, de kicsit el vagy tévedve...

A prostitúció tulajdonképpen egy szakma, ahol a benne dolgozók pénzért adják a szolgáltatásaikat vadidegeneknek.

Két meleg ember viszont pontosan ugyan azért van együtt, amiért te lennél a nemlétező barátnőddel, mert kedvelik/szeretik egymást, vonzódnak egymáshoz.

Egy dolog van ami számomra földolgozhatatlan, ha valaki nem bírja elfogadni ezt az egyszerű tényt, hogy a homoszexualitás mindig is volt, van és lesz is, az miért foglalkozik vele? Az a tapasztalatom, hogy aki nem keresi szándékosan az ilyen embereket, az ilyen témájú weblapokat, eseményeket, helyeket, az úgy a kis hétköznapi életében nem nagyon találkozik vele. Pont a magadfajta gyűlölködő idióták miatt.

Én személy szerint nem ítélek el senkit, mindenki azt csinál amit akar, addig amíg azzal másnak nem árt. Nem értem miért lenne olyan nehéz szépen élni egymás mellett a másik testi-lelki terrorizálása nélkül.

2014. júl. 7. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy melegnek nincs választási lehetősége. Tanul, a tudás az, amit nem vehetnek el tőle. És keményen dolgozik. Pont azért, mert nem szeretné ha lenéznék, elítélnék, nem akarja, hogy még több ember hibákat keressen benne, és meg kell élnie valamiből. Pont elég, hogy meleg, ezt legtöbben titkoljuk.

Tanulunk, dolgozunk, igyekszünk minél jobban. Általában nincs/nagyon rossz a kapcsolata egy meleg srácnak a családjával. Vagy azért mert a szüleivel baj van (drogozik, alkoholista, bántalmazza a gyereket), vagy mert ha mégis elmondja akkor kivetik a "családból".

Egy meleg szó szerint küzd az életéért, próbál mindig előre lépni, ezt főként úgy tudja, ha jól végzi a munkáját, tanul, nem viselkedik alávaló módon. Nem aláz másokat. Ezek a melegek kerülik a feltűnést.

Munkaadó, emberek is értékelik ha valaki szorgos, dolgos, segítőkész, tanul, okos.


Egyébkent szerintem nem igaz, hogy jobban elfogadják a melegeket, mint az utcalányokat. Egy utcalányt jobban elfogadnak, mint egy meleget. Kevésbé megbotránkoztató a társadalom számára, mint tudomást szerezni 2 férfi együttlétéről/együttéléséről.


24F meleg

2014. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom oszinten az eddigi ooszes valaszt. Igen mindenkinek igaza van meg az is aki idiotanak tart. Egyebkent a parhuzamot ugy.kaptam hogy.megneztem egy filmdt es eszembe jutoot ez a kerdes. Miert? A kornyezetemben sok ilyen ember van persze a szuleim azert rendesek egy ferfi es egy no. De en inkabb az ilyen Conchita felesegekre gondtam. Egyebkent koszi.mar nem tudom melyik az a legozos meg nemetezo baratnos meg hieroglifes srac vagy gyerek vagy oreg vagy ki tenyleg igazsagisan irta le. Koszonom le a kalappal tenyleg normalis ertheto valaszokat kaptam. Egyre jobban megertem ezeket az embereket. Es.tenyleg elnezest akit.megsertettem de az.en hibam rosszul fogalmaztam. Szoval az ilyen Conchitakra gondoltam. Megegyszer kosz. :)
2014. júl. 8. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!