Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tettetek már meg olyant, amit...

Tettetek már meg olyant, amit utólag úgy éreztetek hülyeség volt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Biztos akad ember, akinek az agyán sok hülyeség fut át amikor elege van. Néha arra gondol, milyen lenne ezt vagy azt megtenni, de nem teszi meg. De amikor mégis megteszi? Az normális? pl. bele rúgni valamibe, vagy felrúgni egy asztalt ami körül ülnek? Én ez utóbbit tettem meg. Még így utólag sem érzem, hogy feltétlenül hülyeség volt. Megtudom magyarázni magamnak, hogy igen is kivívták ezt. Nagy baj, hogy az ember nem tartja magát az etiketthez?
2014. júl. 9. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
:D hát ha haragszom valakire akkor nem szerencsétlen asztalt ütném szét,hanem aki kiváltotta ezt a féle agressziót.Bár,nem megoldás az sem.
2014. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első: Ha abba úgy rúgnék bele aki kiváltotta, mint az asztalba, akkor ma nem tettem volna fel ezt a kérdést, mert az előzetesben nem igazán adnak számítógépet. Szóval maradok az asztalnál :-D
2014. júl. 9. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindennap teszek olyan dolgokat, amiket utólag megbánok. Nem asztalt rugdosok, hanem úgy viselkedek másokkal, ahogy utólag visszagondolva nagyon nem kéne, hisz nem érdemlik meg. Néha elcsodálkozok azon, hogy vannak még barátaim.
2014. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!