Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az ilyen emberek...

Szerintetek az ilyen emberek mit akarnak? Mit szeretnének?

Figyelt kérdés
Nem egy olyan illetőt ismerek 20 éves elmúlt a kutya nem keresi ,de ha megpróbál vele az ember barátkozni és keresni a társaságát akkor full passzív.Még én érzem magam kényemetlenül hogy barátomnak nézem és keresem.Érdemes egyaltalán ilyen emberrel foglalkozni??

2014. júl. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül nem keresi a kutya sem. vannak emberek, akik elvannak magukban. Erőszakkal nem lehet barátságot szerezni.
2014. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem erőszakkal ráagaszkodásról beszélek,hanem arról hogy elvileg barátjának tekinti az embert de képtelen arra,hogy egy telefont megeresszen.elvárja ,hogy keressem de ha keresem akkor meg full passzív
2014. júl. 12. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvárja, hogy keresd? Ez teljesen biztos? Szerintem ha full passzív a viselkedése, az azt jelenti, hogy inkább magányra vágyik.
2014. júl. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Belegondolva.. egyértelműen nem normális az ilyen viselkedés, valami baja van az illetőnek. De ha várja, hogy keresd, az szerintem azt jelenti, hogy még menthető. Próbáld kideríteni, hogy mitől ilyen, és dolgozzatok ki valami megoldást.
2014. júl. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én se vagyok túl szociális, de azért pár emberi kapcsolatot fenntartok, ha valamikor jól jönne, ettől függetlenül nekem sincs kedvem másokba ölni a telefonszámlát. Van olyan barátom aki olyan mint én, amikor találkozunk, akkor jól megvagyunk, de nem erőltetjük egymást.

Mondjuk én csak 16 vagyok, így lehet hogy nála más a dolog, mint velem, de ez nem furcsa, sőt

2014. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!