Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt fél oldalas litániáka...

Akik itt fél oldalas litániákat írnak válaszként, miért gondolják azt, hogy bárki is elolvassa?

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű a kérdező el fogja olvasni! Miért? Mert választ vár a kérdésére. ;) (A troll kategória az más lap, neki már kérdezni sem szabadna. :D )
2014. júl. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A minőség a lényeg, nem a mennyiség.

Lehet a hosszú és a rövid is minőségi. De van amit nem lehet 2 szóban leírni, fél oldalban viszont igen. Akit érdekel a téma, az majd elolvassa, másnak nem kötelező.

2014. júl. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

(Mellesleg... Általában ha kérdésem van, a hosszú válaszokban szokott rejleni a megoldás, a válasz. A rövid odavetett félszavakat sokszor nem lehet értelmezni se, de ha igen, akkor is vissza kell kérdezni, hogy mire gondol, vagy fejtse ki, vagy pedig lehet várni hasznosabb választ helyette...)

Bocs, hogy hosszú voltam, végülis nem kötelező elolvasnod! :)

2014. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel akkor elolvasom
2014. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy szoktak rá válaszolni.
2014. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az én kérdéseimhez értettem, azokat persze hogy elolvasom, legyen bármilyen hosszú, de ha én írok választ valakinek, próbálom tömören, röviden, lényegre törően. Meg ahogy nézem, csak a rövidebb válaszokat pontozzák, a hosszúakat másnak se nagyon van kedve elolvasni.

Csak írnék én is néha választ valakinek, de van, aki a fél bibliát beírja válasznak, a kérdező meg nem biztos, hogy utána elolvassa az enyémet. :)

2014. júl. 13. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert különböző emberek különböző szintű és hosszúságú írásokat ítélnek kisregénynek meg túl hosszúnak vagy megterhelőnek olvasásra. Volt, aki 5 sort kisregénynek titulált., Szerinte meg ciki, hogy valaki nem tud végigolvasni 2 hosszú bekezdést erőfeszítés nélkül.
2019. nov. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!