Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy 15 éves...

Az miért van, hogy 15 éves fiú létemre még egyáltalán nem sikerült elhidegülnöm azoktól a csatornáktól és műsoroktól, amiket már egy korombeli nem néz? Gondolok itt a Cartoon Networkre, a Disneyre meg a Nickelodeonra, nem a Minimaxra.

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma ez, és tizennyolc vagyok, a mai napig ezek között kapcsolgatok, csak elalváshoz nézem őket, vagy háttérzajnak mennek. Amikor gyerek voltam, akkor a szüleim is velünk együtt nézték a Disney meséket, ők talán még jobban is élvezték, mint mi. :)
2014. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tomy&Jerry-t imádom még nagyon. Volt olyan hogy csak unalmamba rákerestem yt-n és megnézegettem pár részt. Jókat elmosolyogtam rajta.


20

2014. júl. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gáz,a szív sosem nő fel,akinek meg felnő,annak fáj a lelke.Fáj a lelke azért a varázsért,amit gyerekkorában átélhetett,és vágyna vissza,de nem akar,vagy nem mer visszamenni,mert azt hiszi,hogy ez rossz,vagy elítélendő.

De nem!:)

Mert ez igazából jó,és csak gyógyítja a lelket.Ha a lélek rendben van,akkor a test is rendben van általában.

2014. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam vele annak idején,sőt még a mai napig ha unokaöcsém néz régebbi rajzfilmeket,amiket annak idején én is szerettem,akkor vele együtt nézem. :)
2014. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én a 6 éves unokám miatt kényszerülök nézni időnként ezeket, Határozottan az a benyomásom, hogy pl. a Madagaszkár pingvinjei, de sok más is nem igazán kisgyerekeknek készültek (szinte felnőtteknek), mert gyerekek számára nem érthető szóviccek és fordulatok vannak. A gyerekek legfeljebb a pörgés miatt vonzódnak ezekhez.
2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
31 vagyok és szeretem a meséket. Nincs ezzel semmi baj sztem.
2014. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi ciki! Nemrég beleolvastam külföldi rajzfilmes fórumokba, és sok felnőtt és kamasz még mindig áradozott kölyökkora kedvenc rajzfilmjeiről...

Nem beszélve arról, hogy attól, hogy animációs egy film, még nem feltétlenül kicsi gyerekeknek készült / mint pl. a Kisvakond vagy a Szezám utca, ugye kicsiknek való /. Sok olyan van, aminek a humorát, célozgatásait inkább a nagyobb kamaszok ill. a felnőttek értenek meg. És, ugyebár kikapcsolódni, szórakozni nem csak gyerkőcként szeretünk. Meg sok olyan film és sorozat van, ami minden korosztálynak élvezhető.

Én már jócskán 30 felett járok, de még mindig szeretem nézni a pl.Looney Tunest, a Tom és Jerryt, az Animaniát és a / régebbi / Disney filmeket. Ezek még felnőtt fejjel is szórakoztatóak. Ja, még a Pumukli is belefér. :-)

2014. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én már rég kinőttem belőle, talán 12-13 éves koromig néztem a mesecsatornákat, utána mindig az ismeretterjesztőket.

Annyit esett a színvonal, hogy már TV-t sem nézek, a húgom állandóan a disney chanelen lóg, az ottani sorozatoknak van egy stílusa, amitől a falra tudok mászni. A mesekről nem is szólva, a sok idióta vinnyogás, hogy állandóan valakinek pofáznia kell, ráadásul értelme sincs az egésznek, a történetnek se eleje se vége.


Amit még most is néha megnézek youtubeon ha unatkozom, az a Tom és Jerry. Ezen nőttem fel, egyszerűen zseniális az egész minden szempontból, az Oscar-díj is emellett tanúskodik. Teljesen más kategória, mint amik most mennek. :) 20/F

2014. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A húgom 12 éves, egyfolytában a disney-n meg a nickelodeonon lóg. Mindig ül a nappaliban a kanapén, és ott nézi a tv-t.


Most, hogy itt a nyár sokszor odatelepszek mellé a telefonommal, chatelek, közben a húgommal beszélgetek, és nézem vele a meséket. :DD


Gáz vagy nem gáz, én szoktam ilyet. Suliidőben nyilván nem érek rá ilyenekre, de ha esős délután van, és nem tudok sehova menni, akkor szerintem tök jó program.

17/L

2014. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit még gyerekes vagy, de nem gond, mert idővel vagy úgyis változol vagy felnőtt korodban is kicsit játékosabb, bohókásabb maradsz, ami nem(!) gond, mert attól még jó ember lehetsz :).
2014. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!