Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor változnak véglegesen...

Mikor változnak véglegesen "át" az emberek?

Figyelt kérdés

A divat hullám hatására, amit a média is sugároz F&F, Westend, stb..., az emberek többsége a hatása alatt van már. Legtöbbjük tükörben fényképezkedik, bár ez semmiképpen nem hóbort. Éjjel-nappal Budapest szinten viselkedik, lefogy, egyre több nőt látok futni, kontyba kötik a hajukat, mint a sorozatban a nők, a vásárlási mánia az látszik, menő ruhák, lábhoz feszülő farmer nadrág.


Lábhoz feszülő farmer nadrág. Ettől a női stílustól menekülök.


Az idősebb korosztályt is elszédíti a divat mánia.


Nevezhetnénk ezt Hippi korszaknak is, ott is mindenki egyformán viselkedett.



2014. júl. 17. 03:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De nemcsak a divat, hanem a viselkedés is átformálódik.
2014. júl. 17. 03:57
 2/14 A kérdező kommentje:

A fiatalabbjai tényleg éjjel-nappal Budapest cicababa kinézetűek a facebook-on, nehogy már a 40-50 évesek is lemaradjanak, nem ugyanúgy néznek ki, de hasonlóan.


De ez a valóságban sincs másképp.

2014. júl. 17. 04:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Az éjjel nappal budapestben még nem is annyira a cicababa stílust hangsúlyozzák, hanem pont azt, hogy mennyire különböző emberek tudnak meglenni egy helyen. Nézzük csak a szereplőket: van bennük vékony, van bennük plasztik baba kinézetű, van bennük nem is egy nem éppen nádszál, elég sok felesleges kilóval, vannak benne egyszerűek ( úgy élnek ahogyan), és vannak benne nagyszerűbbek, akik igenis a szennyből ássák ki magukat. Még így is valóságot tükröz, hogy tudjuk csak megrendezett dolog! Ehelyett inkább a Valóvilág trend ami megy a fiatalabbaknál, ott a szépfiúk, és a cicababák voltak csak bent, ez a példa, ez a mérvadó. Azóta amióta VVIzuka oda betette a lábát, mindenkinek kontya van, és még lehetne sorolni... :)
2014. júl. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

futnak a nok meg lefogynak? uristen, micsoda botrany.


Teljesen jol teszik, csak az igenytelen libak neznek ki ugy mint egy zsirdiszno.

2014. júl. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fish1 ***** válasza:
81%

Mindig hidegen hagyott a divat. Meg az is, hogy mit okád a média. Sok ember bedől ezeknek, de ez az ő választásuk. Én sose akartam olyan lenni, mint a többség.

Szerintem ha valaki folyamatosan majmolja a másikat, vagy tömegeket, az azt jelenti, hogy nincs önálló ötlete ezen a téren, nem kreatív, stb. Persze van olyan is, akinek pl. tetszenek bizonyos cuccok és ezért veszi meg.

2014. júl. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát bocs de én utálom a divatot a facebook-ot utálok futni. nem szeretem nézni az éjjel budapestet sem. utálom a rozsaszint csak a feketét imádom és csak a fius dolgokat kedvelem szeretek focizni fiukal logni szeretek jobban mint lányokal. és én nö létemre inkább a deathcore és a deathgrind érdekel és inkább csak a fekete cuccok meg imádom az ördögös démonos zombis dolgokat és nö létemre csak ordibálos hörgös zenét birok hallgatni utálom az elektrot meg a discot. bulizni nem is járok el. és nem vagyok egyésznap a tükör elöt. ha hajamat vassalom mert göndör és nagyon duss göndören 10allat vassalom ki gyorsan át huzom a hajamon egyszer és kész enyire utálok tükör elöt sminkelni meg az ilyen dolgokat. inlább lövöldözös véres zombis játékokat kedvelem és tudom hogy legtöbbség nö ilyen pláza mániás de én nem birnám ki ha az lennék xd
2014. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Régen se érdekelt mi a divat és a trend, most se érdekel, teljes ismerősi köröm (akkor és most egyaránt) detto.

Nem nézek tévét, nem olvasok szennylapokat, nincs fosbookom, fogalmam sincs mi a divat, milyen az éjjel-nappal budapest, az se tűnt fel hogy kontyos futólányok megszaporodtak volna.

A csőgatyáktól tudok és frászt kapok tőlük, mert normálisat alig találni emiatt a tetves divatirányzat miatt.


A lényeg, hogy nem mindenki ilyen, sőt, ismerőseim közt senki sem, vagy ha igen, akkor nem tűnt fel. Szóval legfeljebb feltűnőbbek az ilyenek (neked), nem?

2014. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1.már rég átváltoztak

2.a médiaközhely csak csepp a tengerben, az emberi hülyeség létezett tv meg újság előtt is.

3.ez az utálkozás is már egy divat, ugyanolyan emberektől, akik tele vannak "hibákkal".

2014. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Teljesen jol teszik, csak az igenytelen libak neznek ki ugy mint egy zsirdiszno.



A zsírdisznó nők ezerszer szebben néznek ki, mint az elszáradt körök. Egy kövérebb nőnek az arca is szebb, ha telt. Persze hogy minden férfi a kórókra bukik, ha ezeket látja a tv-kben.

2014. júl. 17. 19:53
 10/14 A kérdező kommentje:
mint az elszáradt kórók pontosabban.
2014. júl. 17. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!