Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nem lehet szeretni enni?...

Hogy nem lehet szeretni enni? Tényleg létezik ilyen? A kérdés nem vicc, a többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy ismerős, aki olyan vékony, hogy majd elviszi a szél. Képes egész nap nem enni, holott lenne neki mit. Amikor megkérdezik tőle, hogy miért nem eszik már, az a válasz, hogy nem szeret enni, illetve még azt is mondta, hogy ő csak akkor eszik, ha már érzi hogy nagyon kell, mert kénytelen enni hogy éljen. Férfi az illető, és mindig is ilyen volt, az ételek illatát nem szereti, nem eszi meg az olyan húst amiben csont van, illetve a csontról sem fejti le a húst mert az szerinte már nem jó. Ha főznek rá, azt sem fogadja el, mert ő nem szeret enni. Hogy nem lehet szeretni enni?

2014. júl. 18. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, mi ezzel a probléma?

Evolúciósan ez egy vesztes helyzet - de ki mondta, hogy kötelező fennmaradni?

2014. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen. Én pl. ilyen voltam, csak azért ettem, mert enni kell, hogy "működjön" a szervezetünk.

Aztán amikor már külön éltem, akkor megszerettem, és most nagyon szeretek enni :)

Szerintem nálam az volt a gond, hogy otthon azt kellett enni, amit elém raktak, akár szerettem, akár nem. De amióta önálló vagyok, mindig olyan kajákat csinálok, amiket szeretek. :)

2014. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek enni. Egyszerüen unom. Ha éhes vagyok eszek, de csak úgy ritkán.
2014. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek enni. Tényleg azért kajálok, mert muszáj. Próbálkozom minél többet enni, mert én is vékony vagyok, de gyakran nem esik jól már.
2014. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korábban én is ilyen voltam. Nyűgnek éreztem az evést, unalmas ceremóniának, amin naponta túl kellett esnem ahhoz, hogy ne szédüljek, ne legyek rosszul. Mivel eleve nehezen szedek fel magamra bármit is, így kifejezetten nyüzüge voltam. Ez azóta megváltozott, de a mai napig nem okoz akkora örömet az étel, legyen akármilyen finom, mint másoknak.
2014. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt utálom, hogy mindenki a kinézetemmel meg a súlyommal foglalkozik, meg mondja, hogy egyek többet. Mi a f@$z köze van hozzá másnak, hogy én mennyit eszek?
2014. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!