Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

"Eleve a legtöbb nő unalmas, mert nincs hobbija, érdeklődése..."


Ezt írta az egyik válaszoló egy kérdésnél és én teljesen kiakadtam...


2014. júl. 20. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Két dolog:


1. a válaszoló begyepesedett, elöítéletes, megkeseredett férfi, aki itt éli ki a frusztrációját.


2. a nök többségét tényleg nem túl sok minden érdekli, és az sem egyezik legtöbbször a férfiak érdeklödési körével.


3. mellesleg az általam ismert férfiak nagy része is a "hobbi, érdeklödés" alatt a focit meg a sörözést érti

2014. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Ő olyanokkal találkozott, akikre ez igaz.

Ez nem jelenti azt, hogy minden nő ilyen lenne.

Pl. Az én szűkebb baráti körömre ez nem igaz. A tágabbra viszont igen. (Nyilván nem véletlen, hogy kik lettek a közelebbi barátaim, és kik a távolabbiak.)

De az is lehet, hogy a válaszoló éppen csalódott, elkeseredett, ezért kissé negatívan látja a dolgokat.

Egyébként ez a nincs különösebb érdeklődése, ugyanúgy igaz a férfiak egy részére is.

2014. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Marhára nem érdekelnek az ilyen ostoba kijelentések. Ettől én még tudom, hogy nem vagyok unalmas...sőt, érdeklődési köreim is vannak...szóval nincs rám hatással. :)
2014. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-) Hajlamos vagyok túlreagálni dolgokat...
2014. júl. 20. 12:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfiak és a nők érdeklődési körei ritkán egyeznek. És őszintén szólva ritkán talál az ember érdekes személyt. Mindenki a saját mókuskerekét járja...
2014. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!