Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tisztelt orosz-, Oroszország-...

Tisztelt orosz-, Oroszország- és Putyin-barátok? Önök melyik korosztályt képviselik?

Figyelt kérdés

Magyarán, hány évesek? Megírnák esetleg a nemüket is? Nem kívánok ideológiai - főleg nem aktuálpolitikai - vitát nyitni - ezért a kérdésemet tudatosan nem a politika rovatban helyeztem el -, csak egy házi használatú szociológiai felmérést szeretnék elvégezni, hogy minél jobban megértsem a körülöttem zajló Világot!


Ha érkezik válasz, kérem a többieket, hogy nehogy pontozzanak! Az életkor és a nem nem a "tetszik" vagy nem "tetszik" kérdése egy harmadik fél számára!


2014. júl. 21. 09:22
1 2 3
 1/26 Botos Gesztenye válasza:
85%
13 és lány
2014. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
18/L
2014. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
5%

15/f

(Az orosz hitelt és az atomenergiát nem támogatom. Az Oroszországhoz való közeledést és az ukrán kérdést igen.)

2014. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Oroszbarát vagyok, ezt tanultam, ezt szeretem. A kultúrát, a nyelvet, az országot, az orosz vidéket. Általános tapasztalatom az orosz emberrel, hogy a segítő szándék előbbre való, mint a rossz indulat, vagy irigység, nem úgy, mint itthon..

Oroszország barát vagyok, de a jelen vezetéssel és vezetőkkel nem szimpatizálok. Sőt, semmilyen országot nem szoktam ez alapján megítélni.

A húszas korosztályt képviselem és nő vagyok.

2014. júl. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyok egy Orosz barát,mert amikor bejöttek akkor megerőszakoltak négyszázezer Magyar nőt és itt élősködtek és kifosztottak minket.

De azért vagyok az oldalukon mert fel merik venni a kesztyűt a Cionistákkal,az elkorcsosult liberális nyugattal.

f/28

2014. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19/F
2014. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Ahogyan a kérdező ezt előre bocsájtotta, én sem szeretnék vitába bonyolódni és pontozgatni sem, de ma 10:33 válaszát szeretném pontosítani.

Kérem, hogy a Szovjetunió Vörös Hadseregének katonáit ( ukránok, beloruszok, moldávok, lettek, litvánok, észtek, kirgizek, kazahok, üzbégek, türkmének, tádzsikok, grúzok, örmények, azeriek) ne egyszerűsítsük le az orosz férfiakra. Ne feledjük, hogy Magyarországon nem orosz katonák állomásoztak, hanem a SzU katonái, akik ezen nemzetek közül akárhová tartozhattak.

2014. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki eddig válaszolt!
2014. júl. 21. 14:54
 9/26 anonim válasza:
18/L
2014. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
18/F
2014. aug. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!