Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van az, hogy némely...

Mitől van az, hogy némely ember olyan konzekvenciákat von le egy-egy kérdésből vagy válaszból, amitől az ember esze megáll és szinte felháborító? Lehetséges, hogy odaképzelnek olyan szavakat vagy mondatokat, amik nincsenek is ott?

Figyelt kérdés
Vagy talán el sem olvassák a kérdést, vagy a választ. Vagy okosnak akartan tűnni és ezért nagyokat szeretnének mondani?

2014. júl. 22. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a korabbi tapasztalait rakja hozzá a kérdeshez. Ráadásul minél szélsőségesebb tapasztalatai vannak, annál szivesebben szól hozzá az illető témához. Meg aztán vannak olyanok is akik mindenben nagyon határozottak, akkor is ha pont egyáltalán semmilyen tapasztalatuk sincs a témában. Kamaszoknál gyakori.
2014. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már nekem is feltűnt. Egyszerű az oka: nem tudnak szöveget értelmezni, vagy valami korábbi személyes tapasztalatukat is beleadják a válaszba, aminek semmi köze a feltett kérdéshez.

Komolyan mondom, néha már a röhej kategóriájába tartozik, amikor teljesen másra válaszolnak sokan, mint ami a feltett kérdésben szerepel.

Nagyon sok ilyen van, de most egy konkrétum beugrott. Egy srác feltett egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy vajon a nők azért nem bírják-e a prostikat, mert azzal, hogy a prostituáltakat könnyebben megkaphatják a férfiak, ők háttérbe szorulnak, így nem lesz akkora hatalmuk a pasik felett. Erre jöttek a válaszok, hogy "ha az én pasim k*hoz járna, akkor szakítanék vele / ha megtudnám hogy valaha is volt, szakítanék vele / miért akarsz prostihoz menni kérdező, a végén elkapsz tőle valamilyen betegséget" stb.

Minden volt, csak éppen a kérdésre nem kapott választ.

2014. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nos igen,többek között ilyenekre gondoltam én is,mint amit említettél,hogy feltette csak a kérdést a srác és már egyből jött a válasz,hogy minek akar prostihoz menni. De hogy a kék égből vette a válaszoló,hogy a kérdező prostihoz akar menni. Sok ilyen van más témákban is és más oldalakon is. Az embereknek sokszor nagyon rossz a meglátásuk,csak egyszerűen nem veszik észre.
2014. júl. 22. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval az önjelölt pszichológustanoncokra célzol, aki 3 mondatból feltárja a lelked legmélyebb gondjait és megállapítja, hogy apád gyerek korodban kínzott, alkoholista volt és ezért vagy olyan amilyen.
2014. júl. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!