Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A németeknek tényleg nincs...

Victory1995 kérdése:

A németeknek tényleg nincs olyan jó humorérzékük?

Figyelt kérdés

Pl. Magyarországon. Ha a haverokkal kiülünk a parkba vagy házibuli van mindig annyit nevetünk h már fáj a hasunk. Meg szinte minden hülyeségen tudunk nevetni.

Hallottam már sok embertől ezt. Vagy is mindenki azt mondja h a németeknek nincs humorérzékük. Meg h nekik van az egyik legrosszabb humorérzékük.



#német #vicc #humorérzék #Nem lennék német #Pénz van nevetés nincs nem éri meg :D .
2014. júl. 27. 00:26
 1/10 anonim válasza:

Néhány nemzet elég nyers, és csak a saját vicceikben találják meg a poént.

A németek is a maguk módján humorosak :)

Nincs rossz humorérzékük, hiszen ők is sokat nevetnek, csak ami nekik vicces, nekünk már annyira nem :)

2014. júl. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig egy német családnál éltem kint Németországban. Tényleg borzalmas humoérzékük van, olyan dolgokon nevetnek, amin nekünk eszünkbe se jutna, mint pl egy videón, amin eldől egy élére állított pirítós. Amiken mi magyarok szétröhögjük az agyunkat, nekik egyáltalán nem vicces. Mondjuk az amerikai humornál még mindig jobb, ahol az a "poén", hogy random pofánvágják egymást egy tepsivel.
2014. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat röhögnek a németek is, dee...olvastál már valah német viccet? Valami borzasztó. :DD Pedig szinte minden béna, fárasztó viccen tudok nevetni, de a német vicceken egyszerűen NEM...
2014. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*valaha
2014. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézegettem német viccportált: Hát azért van sok hasonló vicc, de ott pl. a cigányok és a zsidók helyett a lengyelek a nemzetiségi viccek fő karakterei. (Pl. Nyarljon Lengyelországban, a kocsija már ott van!)
2014. júl. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Vannak német rokonaink, ők is sokat szoktak nevetni.
2014. júl. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás céljából likeoltam pár német vicc/karikatúra oldalt facen, háááát mit ne mondjak :D, elég érdekes a humoruk... Én szeretem az egyszerű, vagy fárasztó vicceket, de ahogy ők nyomják, az nagyon durva, a hülyeségeiket olvasva legszívesebben a fejemet verném a falba, annyira fárasztóak :D. Amúgy az osztrákok még rosszabbak ilyen szempontból (legalábbis szerintem), nekik tényleg nincs humorérzékük :D.
2014. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én szeretem a fárasztón vicceket, és ez az egyik kedvencem!


A német hivatalnok vásárol az irodába gy aranyhalat. Majd két hét múlva visszaviszi az állatkereskedőhöz.

-Miért hozta vissza?

-Túl gyors a mozgása, ahhoz a tempóhoz, amit mi megszoktunk a hivatalban!

2014. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem nagyon van humorerzekuk.

Balatonon egy nemet fiubanda odajott hozzam es beszeltek, beszeltek, beszeltek, kozben en mar el magyaraztam nekik angolul, magyarul, franciaul hogy NEM BESZELEK NEMETUL.

Aztan jott a baratnom(nemetes) mikor mentek el hallotta hogy a nemetek arrol beszeltek(azon rohogtek) hogy "hogy megszivattuk a csajt! idegen nyelven beszeltunk neki amikor nem is erti azt" es ezen SZAKADTAK A ROHOGESTOL.

2014. júl. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy minekünk magyaroknak van szerintem az egyik legjobb humorérzékünk. Ti is így vagytrok vele. Mert akár kivel is vagyok család, barát vagy csak ismeretlen emberekhez becsapódok egy buliba, mindig szétröhögöm magam. :)
2014. júl. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!