Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kontra, miért bunkók itt az...

Kontra, miért bunkók itt az emberek többsége?

Figyelt kérdés

Mikor válaszra kerül a sor.

Feltételezem a többség középkorú férfi.


2014. júl. 28. 20:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
szóval...feltűnik a férfi sovinizmus....
2014. júl. 30. 20:23
 22/25 A kérdező kommentje:
most már értem:)
2014. júl. 30. 23:29
 23/25 anonim válasza:
En is ugyanezt átéltem sajna .. feltettem egy kérdést , nem voltam közönséges , de mégis csak kötekedő , és arogáns keresztkérdéseket kaptam .. kár hogy sik itt a moderálatlan paraszt .... tisztelet a kivételnek !
2014. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Felelet: Amilyem az adjon isten, olyan a fogadj isten.


Good-bye, good-bye...

2014. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A bunkóság intelligencia kérdése. Bunkónak lenni sokkal könnyebb..mint a gyerek aki nem kap meg valamit, és hisztizik. Nem tanult meg viselkedni! Aki bunkó feltételezhetően elégedetlen az életével is. Aki boldog, elégedett és nem bunkó. És ez nem csak az internetre érvényes.(szerintem) :)

Továbbá rengeteg múlik a neveltetésen. Ezzel nem lehet mit kezdeni, el kell fogadni, és TUDNI hogy ez így van..eszerint bánni és viszonyulni az emberekhez. Aki azt hiszi így örömöt kap, az téved. A negatív dolgok kevesebb örömet okoznak mint a pozitívak. Hisz a bunkó ember is szeretetre vágyik, és ennek minden vonzata rengeteg energiát ad. A negatív bunkó, szar gagyi viselkedés csak aktuális örömöt tud adni, de nem tart hosszan sőt ront a helyzeten mert még még csinálod, hisz nem tart ki az öröm. És hopp. Megszületett a bunkó ember. Aki vagy rájön hogy hülyeséget csinál és magának tesz a legrosszabbat. Engem hol érdekelne hogy beszólnak? Azonnal elkönyvelem neveletlen vénembernek (már ha elmúlt 18 éves), aki nem kapott megfelelő nevelést, és nem tanult meg viselkedni. Minél idősebb valaki és bunkó szerintem annál cikibb. Hisz tanúbizonyságot tesz affelől, hogy nem tud magán uralkodni (ergo másokon se fog tudni).

2014. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!