Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire és ki előtt vagy...

Mennyire és ki előtt vagy szégyenlős?

Figyelt kérdés

Ki előtt vagy szégyenlős és ki előtt nem?

Szülők?rokonok,barátok,idegenek?kort nemet



2014. júl. 29. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Mindenki előtt.

17/nem(ok, csak vicceltem:D)

Lány vagyok. :)

2014. júl. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenki előtt!! Kiskorom óta! Mikor még ovis voltam, akkor sem akartam fürdőbugyiban fürdeni, mert meglátják a cickóimat :D Most van barátom, előtte is szégyenlős vagyok, bár sokat dolgozok rajta, hogy legalább előtte ne. De szüleim, rokonok, testvéreim, barátaim előtt igen. Mikor táborban vagyok, és zuhanyzunk, azt is leginkább fürdőruhában teszem, öltözködni takaró alatt szoktam. Nem tudom megmagyarázni ez miért van, csak így van... :)


18/L

2014. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
csak a brémet meg a seggemet szégyellem mást nem nagyon ( a fütyköst nem azért mert kicsi) 16-17 cm normál méret
2014. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok szégyenlős. Volt olyan, hogy amikor álló fasszal járkáltam otthon 16/F
2014. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Közelibb ismerősök/családtagok előtt vagyok szégyenlős, idegenek előtt nem. Ez nem tudom miért van, eleve egy kicsit zárkózott vagyok, sok emberrel először tartom a távolságot, nehezen lehet a bizalmamba férkőzni. Sajnos ez egy rossz tulajdonságom, de nem tudom, hogy ezen hogyan lehetne javítani.


20/F

2014. júl. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Én is furcsa mód a közeli ismerősök/családtagok,még kissé a barátom előtt is szégyenlős vagyok,idegenek előtt viszont abszolút nem. Nem tudom megmagyarázni ez mégis hogy lehet. Talán mert az idegenek véleményére nem adok,ellenben a közelállók véleménye számít.Talán ez az oka. 18/L
2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
31%

Semennyire. Pl. csak naturista strandra járok. Bár ezt (nudista strand) nem családból hozom, olyan családban nőttem fel, ahol természetes volt egymás előtt a meztelenség.


Nekem tök furák a mai tizen-huszonévesek. Pl. ahogy egy öltözőben, tusolóban viselkednek egymás előtt is. Mérhetetlen a szégyenlősség meg a prüdéria a 80-as évekhez képest, pedig akkor a szocializmus dúlt. Táborban egymás előtt öltöztünk, tusoltunk. Egész egyszerűen betegnek tartom, hogy valaki fürdőgatyában, fehérneműben zuhanyzik le. Nem természetes. Röhej.

2014. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
45%
Ja, az meg még ide tartozik, hogy az in real life meztelenségi prüdériával párhuzamban meg ott van a netes meztelenkedés - azzal meg semmi problémája a fiataloknak. Az zavarja őket, ha két ember látja a p_csüket, sunájukat az öltözőben, az nem, ha 3 milliárd a neten.
2014. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Közeli családban egyáltalán nem. Szüleim és én is simán járkálunk meztelenül itthon. rokonok előtt már lenne egy kicsi barátok idegenek előtt meg főleg. 16/f
2014. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Szégyenlős lehetnék a sörhasam miatt, de nem vagyok.

Én jól érzem magam a bőrömben és akinek nem tetszik ne nézze. Sosem volt baj se közös zuhanyzóban, sem a család előtt. Nyilván nem egy szál faxban rohangálok otthon, de szerencsére nincs ilyen problémám. A feleségem előttem nem szégyenlős de a többi ember előtt már eléggé. Főleg ha fürdőbe megyünk előtte nagyon sokáig válogat a fürdő ruhák között, hogy vajon melyikbe "viselhető" el jobban.


Biztos vagyok benne, hogy nagyon szar érzés a szégyenlősség, de fejben kell tisztázni. Állítom ha a szégyenlőseknek már nem lenne mire szégyellniük magukat akkor is szégyenlősek lennének.


26F

2014. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!