Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek ilyen...

Mi a véleményetek ilyen gyűlöletről?

Figyelt kérdés

volt egy osztály társam még 8 adikba akit anyira megutáltam

hogy majdnem megvertem de helyette megfenyegetem kapott egy két fenyitést jogosan,


utánna anyira megutáltam vagy 6 évig hogy mikor meg láttam mindig rendszeresen jiszáradt a szám remegtem és nagyon ideges lettem a bosszú szomjam csak az vette el hogy meghalt az édes apja de ez is csak ideig óráig kb 9 év után érzem azt hogy már ugy ahogy nincs vele bajom de még mindig fel idegessit



23 f



2014. júl. 30. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fölöslegesnek tartom, mivel ezzel csak saját magadnak ártasz. Ennek a gyűlöletnek már neked testi tünetei is voltak (kiszáradt a szád, remegtél..stb.), és ő szerinted eközben hogy érezte magát? Szerintem teljesen jól.

Ő szerinted idegesítette magát miattad? Kétlem.

Évek teltek el, felejtsd el szerintem ezt az egészet. A múlton változtatni már nem tudsz, fogadd el, engedd el, ami történt. Csak a jelennel foglalkozz.

Magadnak pedig ne árts ilyen butaságokkal!


24/L

2014. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te tartod életben ezt a dolgot. A másik srác is már rég elfelejtette a szitu alapját képező dolgot.

Lépj tovább. Nincs értelme az önhergelődésnek.

2014. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 15 év után se fogok megbocsájtani az osztálytársaimnak, de nem is foglalkozok velük, már eszembe se jutnak, sőt a nevüket se tudnám felsorolni :). Ha összefutok valamelyikkel, akkor ha köszön visszaköszönök, de előre nem. Nem utálom őket, csak nem felejtek. Osztálytalálkozó ha van is, nem hívnak, úgyhogy azon se kell agyalnom, hogy menjek e.

Ne foglalkozz vele te se, lépj túl rajta, ~zard le magasról :)


Egy exem van akit gyűlölök, de csak azért mert bolond, és ha csak köszönök is neki, utána egyből küldi az sms-eket, hogy mennyire szeret. A hátam mögött meg mond mindenféléket, aminek a fele sem igaz... :/

29n

2014. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!