Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy a balkezesek...

Dorcsuu kérdése:

Az igaz, hogy a balkezesek előbb halnak meg, mint a jobbkezesek?

Figyelt kérdés

Azt olvastam valahol, hogy ha balkezesek 9 évvel hamarabb halnak meg, mintha jobbkezesek lennének. Ez azért eléggé lesokkolt mert ugye én is balkezes vagyok. :D Ez igaz, vagy csak azért találták ki, mert hogy a balkezeseknek sokkal több stresszt kell átélniük ebben a "jobbkezes" világban és akkor azért?

15/L



2014. aug. 4. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

szerintem hülyeség :)

" sokkal több stresszt kell

átélniük"

miért ?

2014. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol hallottad de hamar felejtsd el mert ez oltári nagy baromság. Az hogy valaki milyen kezes nem hat ki a arra hogy milyen életet él nem kel stresszelni azért mert valaki balkezes.
2014. aug. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezzel a hírrel stresszelik őket.


Amúgy egy jobbkezes is lehet stresszesebb, mint egy balkezes.

2014. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
pontosan nem tudom nézz utána de minden embernek a bal kezében fut egy főér amit ugye ha balkezes vagy jobban megterhelsz ezért könnyebben kialakulnak szívelégtelenségek de ez jobban jellemző ha veled született szívelégtelenséged van esetleg örökletes betegséged és akkor ezáltal növeli a hajlamosságodat :)
2014. aug. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kétbalkezesek halnak hamarabb.
2014. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocs a következőért:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__6275..


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Ez a válasz nagyon jó volt:

"A balkezes villanyszerelők garantáltan. És ez lehet a válasz. Sok egyébként nem halálos áramütéses baleset végződik halállal, mert az illető bal kézzel nyúlt hozzá valamihez."

2014. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!