Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha híresebb, ismertebb emberek...

Ha híresebb, ismertebb emberek lennétek, mennyire zavarna, ha a rajongóitok facebookon a magánéletetekről kérdezgetnének?

Figyelt kérdés

PL. hogy milyen idős vagy, merrefele laksz, dolgozol-e, mi a munkád, iskolába jársz-e, van-e barátod/barátnőd, szoktál-e bulizni, meg ilyesmiket.

Esetleg ha a nevetek nem publikus, egy idő után mikor egy ideje levelezgettek egy ismeretlennel, megkérne hogy adjátok meg neki a neveteket.


2014. aug. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A barátomat egyfolytában rólam kérdezik, illetve nem rólam, hanem arról, hogy van-e barátnőd, odavannak-e érted a csajok stb. Ő viccel szokta elütni, mindig valami oda nem illőt válaszol (ha válaszol).


Ő válaszolgat kérdésekre amúgy, munkájával kapcsolatban, egyetemi tanulmányaival kapcsolatban, de túlzott részletekbe sosem megy bele. Nem kezd el anekdotázgatni.


És hogy hogy viseli? Jól...én nagyon meglepődtem, hogy mennyire jól. Amikor pl. koncerten vagyunk, odajönnek, a barátom kedves, de mégis valahogy távolságtartó, a fényképezkedések után udvariasan megkéri a rajongókat, hogy hadd élvezze velünk a koncertet:)

2014. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem ezek a kérdések egyáltalán nem zavarnak, nyilván ha ismertebb lennék akkor is tudnák,hogy mennyi idős vagyok és merre lakok vagy mit dolgozok. Ha átlagemberként a buszon beszélgetek valakivel ezek a kérdések szoktak elhangzani és nem tudom miért titkolnák.


Amúgy a van barátnőd/barátod kérdésre szerintem egyszerűbb megválaszolni és akkor nincs több kérdés.

2014. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekelne. Ignorálnám őket, viszont ha valamelyiket szimpatikusnak találtam és szívesen beszélgetnék, annak lehet, hogy egy kicsit megnyílnék.
2014. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Nem fogom 1500 embernek egyesével leírogatni a személyes dolgaimat. Nyilván, hogy hány éves vagyok, hova járok iskolába stb., elmondanám, mert ezek olyan dolgok, amikkel nem lehet visszaélni, vagy pletykálni.

De azt, hogy ki a barátnőm, kik a barátaim, abba ne másszon bele senki, még az ismerőseimnek sincs köze, ahhoz, hogy én kiket tartok a barátaimnak, kibe vagyok szerelmes, úgyhogy zavarna.

2014. aug. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Zavarna, a magánéletet jobb nem bele keverni ebbe, a kapcsolattartás fontos lenne a rajongókkal, de nem akarom, hogy tudják ki vagyok. Az ember összefuthat fanatikusokkal és gyűlölködőkkel és lehet csak személyesen derülne ki, hogy mit is akar igazából, de akkor meg már késő lenne.

Egyébként is a magánéletben teljesen magamat tudom "adni", azt látják aki én vagyok, nem pedig valakit akit körbe ugrálnak az emberek vagy szidják, mint a bokrot. És így ha emberekkel kommunikálok akkor őszintébb reakciókat kapok, egyébként meg még ha nagyon nagyon kicsi esélye is, de lehetséges lenne, hogy rám vetítik a karakteremről kialakított valótlan, negatív véleményüket.

És egyébként visszafele is igaz, ha az ember azért fáradozik, hogy mások jobban érezzék magukat, akkor jobb nem keverni a magánéletet, hogy "na már megint veszekedtem xy-al, de rossz az élet", bizonyos dolgokat persze el lehet mondani, pl. beteg vagy ezért pihenned kell és sajnos addig nem tudsz új dolgot produkálni.


Persze tudom, hogy egyesek teljesen vegyítik a kettőt, próbálnak azonosulni karakterükkel, nekem ez kicsit fura.

2014. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!