Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék olyan ember,...

Hogyan lehetnék olyan ember, akitől félnek az emberek?

Figyelt kérdés
Szóval h féljenek vagy tartsanak tőlem?
2014. aug. 8. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az miért lenne jó ?? Akitől félnek, azt nem szeretik, az i lesz közösítve, egy idő után elteszik láb alól.
2014. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj fogorvosnak.
2014. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél agresszív, legyél pszichopata, legyél büdös.
2014. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.Nem érdekel h olyan emberrel mit csinálnának...:/

Feltettem egy kérdést,kérlek arra válaszoljatok.

2.Kössz de azt hiszem az nem az én szakmám lenne.:)

3.Kössz de azektől az emberek nem félnek hanem kiröhögik és rosszat gondolnak róla.

2014. aug. 8. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Őrült tekintet és egy pisztoly.
2014. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legyel csendes, ne mondjal magadrol semmit, ha neked haverok mondanak valamit, azt kesobb felhasznhatod ellenuk. Mivel rolad nem tudnanak sokat, artani nem tudnanak neked, de te viszont igen. Neha ellentetes reakciokat valts ki, pld egy viccen nem nevetsz, hanem fapofat vagsz, halali komoly legyel mindig, ne mutass erzelmeket, ha faj valamid ne mutasd ki a vilagnak, mondj nekik olyan dolgokat amik megillyesztenek egy atlag embert, aztan meg nevess rajta vagy egy kis mosoly mintha ez neked termeszetes lenne.

En is olyen vagyok, altalaban felnek az emberek tolem, de leginkabb azert mert nem ismernek, nem tudjak mire hogy reagalok, kiismerhetetlen vagyok

18/f

2014. aug. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.;)

Majd kipróbálom.

De persze az emberben benne van ez nemigaz?

Te benned is nem?

2014. aug. 9. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Bennem van, hisz ilyen vagyok :)
2014. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél főnök valami nagy cégnél, mindenki félni fog tőled és nyalni ezerrel. Főleg ha random üvöltözöl ,leégeted alázod a beosztottjaidat és ok nélkül kirúgsz embereket.
2014. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyél agresszív, verekedj. Lógjál rossz arcokkal. Én régen ezt csináltam bevált. Az általános iskolát 1-8. osztályig végig verekedtem és még most is szoktam bunyózni. Meg ha valaki nem úgy viselkedik ahogy én mondom ahhoz hozzá vágok egy széket. Ennyi. Konyec gecc.
2014. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!