Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy hogy kerül engem?

Miért érzem úgy hogy kerül engem?

Figyelt kérdés
Okot nem adok rá, mégis egy ideje ezt veszem észre. Az illetővel korábban jó viszonyt ápoltunk, mint valamilyen lelki társak, mindent meg tudtunk beszélni, közel kerültünk egymáshoz. Nekem is lett kapcsolatom, neki is, idővel eltávolodtunk egymástól, viszont voltak alkalmak amikor még beszéltünk, a már meglévő kapcsolatom ideje alatt interneten, hogy mondta amikor érezte hogy történt velem valami, hogy fontos vagyok neki, aggódik értem. Idővel annyira eltávolodtunk, hogy most már nem is beszélünk, még interneten sem. Az én kapcsolatom tart, az övé már véget ért. Azóta amikor fellépek facebookra, azt látom, hogy ő azonnal lelép, először azt hittem hogy ezt csak benéztem, de egy este leforgása alatt volt hogy 3x szembesültem ezzel. Pedig nem keresem, nem beszélünk, sem semmi. Mi adhat okot egy férfinek arra, hogy így viselkedjen? 30N

2014. aug. 11. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom féltékeny,megsértődött a semmire , ne foglalkozz vele ha van párod , nehéz megérteni az embereket ,én a nőket nem értem:)
2014. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg. Lehetséges hogy féltékenység. Ez nyilván örök rejtély marad. :D
2014. aug. 11. 09:25
 3/5 anonim válasza:
Vagy csak nem akar betolakodni a kapcsolatodba, esetleg azt érzi, hogy túl elhidegültetek és már kínos lehet a beszélgetés. Nekem is volt hasonló tapasztalatom. Volt egy lány, akivel egyetem alatt sokat lógtam. Miután végeztünk, valahogy nem nagyon találkoztunk, idővel elhidegültünk egymástól. Egy idő után már azt éreztem, hogy egyre kevésbé van miről beszélgetnünk. Kicsit kellemetlenül érzem magam, amikor látom, hogy fent van, mert úgy érzem, írnom kéne neki, de nem tudok mit. A láthatatlanság álarca mögé bújva ez bizonyára kevésbé zavaró. A másik szempont pedig hogy neked van kapcsolatod. Talán úgy érzi, hogy rosszul jönne ki, ha egyedülállóként írogatna neked. Hiszen nem mindenki tolerálja az ilyet.
2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem véletelen egybeesés. A férfi tettei mögött nem kell furmányos okokat feltételezni, ők nem taktikáznak annyit, mint a nők. Teszik, amit akarnak, vagy ami jólesik, függtelenül attól, hogy ezzel esetleg nemtetszést váltanak ki másokból.
2014. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miquel, ő trükközős típus volt már akkor is, amikor még tartottuk a kapcsolatot. Erre nem csak én, hanem az ismeretségi körünk is felfigyelt. Ha én kiírtam pl egy verset, ő válaszolt a saját üzenőfalán egy verssel ami olyan volt mint egy válasz. Ez csak egy konkrét példa a sok közül. Bár ezeket általában akkor csinálta, ha éppen összekaptunk valamin, vagy valami miatt nem beszéltünk pár napig. Olyan volt mintha ezekkel üzenni akart volna valamit... Ezért is tartom lehetségesnek, hogy amit művel az utóbbi időben az konkrétan miattam van.
2014. aug. 12. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!