Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hordtok magatoknál a hétköznap...

Hordtok magatoknál a hétköznapokon készpénzt? Ha igen, miért van rá szükség, és mennyi van nálatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:19
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
54%
százezer alatt. mert kellhet bevásárlásra, valami hirtelen vásárolandó dologra, munkához kapcsolódóan. vagy egy portugál krémesre... vagy benzinre. vagy buszjegyre. bármire. a sétán kívül minden pénzbe kerül. te nem hordasz?
2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egy ezrest szoktam, amúgy mindenhol kártyával fizetek.
2014. aug. 17. 17:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én maximum egy 5-10 ezret tartok magamnál, de inkább 5 ezer alatt, a nagyobb bevásárlásokat kártyával intézem.


Bár tőlem még sosem loptak el semmit (kopp-kopp) inkább nem mászkálok annyi pénzzel, egyébként sincs szükségem rá egy teljesen átlagos hétköznapon.

2014. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tetro ***** válasza:
93%
én rengeteg helyen nem tudok kártyával fizetni. és egyébként nem is szeretek. nem szeretném hogy a pénzügyeimet bármikor bármelyik hatóság kénye kedve szerint tudja tanulmányozni.
2014. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: hűha, de azt tudod, hogy a Belváros full be van kamerázva és az üzletek is?:D sőt, a munkahelyed és a társasház is, amiben laksz?
2014. aug. 17. 18:05
 6/12 tetro ***** válasza:
94%

18.05

aha... ennek mégis mi köze van ahhoz amit írtam?

2014. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát, te írtad azt, hogy nem akarod, hogy mindenféle hatóságok tudjanak a dolgaidról, hiszen már tudnak minden lépésedről:)
2014. aug. 17. 18:23
 8/12 tetro ***** válasza:
100%

18.23

szerintem azt hinni, hogy kamerákon követnek folyton, és a pénzügyeidet nem online bonyolítani, azért két teljesen különböző szint :)

2014. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ja értem, akkor félreértettelek, bocs! nem követnek, de ha már szorongunk a netbankunktól, akkor ettől is szoronghatnánk.
2014. aug. 17. 18:32
 10/12 tetro ***** válasza:

18.32

nem a netbankunktól szorongunk. sőt, én személy szerint nem szorongok semmitől. de pl a cégednek ha veszel valamit a bankkártyáddal, akkor azt nem számolhatod el... vagy ha vásárolsz alapanyagot de csak utána vezeted ki a házipénztárba, akkor ezért egy megcseszhetnek. szóval én nem szeretném, hogy bárki le tudjon követni.

2014. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!