Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék bátrabb?

Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, túlságosan is a félelem irányít, félek a következményektől, félek attól, hogy megsérülhetek, félek, hogy lebőgök mások előtt. Szeretnék valahogy tenni ez ellen, de nem tudom, hogy láthatnék neki. Tudom, hogy nem lenne nagy eséllyel semmi bajom, ha például fel kéne másznom egy fára, mégis félek megtenni, mert mivan, ha mégis. Küszködött valaki ilyennel, akinek sikerült túllépnie ezeken az ostoba gondolatokon?
2014. aug. 19. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy hülyeség, de nekem több dolognál is az segített (ann obiciklizés, felelés az osztály előtt, stb hasonlók), hogy nem gondolsz bele, csak elkezded, lebőgsz és rájössz hogy egyáltalán nem is olyan rossz, csak beképzelted a félelmet. Másodjára már sokkal lazábban fogod venni az egészet, nem fogsz félni annyira.

Persze van ,akinek az első próbálkozás-kudarc ponthogy negatív hatást ad, szóval nem vagyok biztos.

2014. aug. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold át, mi bajod lehet, és tégy ellene óvintézkedéseket!
2014. aug. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorobert válasza:

Bátor úgy leszel ,hogy legyőzöd a félelmet! :)

Haladj lassan ,ne egyből nagy fára mássz. Szerezz önbizalmat kisebb fákon. Ez nem csak a fára mászásra igaz. Hajrá ,menni fog!

2014. aug. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!