Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is vannak ilyen álmaitok?

Nektek is vannak ilyen álmaitok?

Figyelt kérdés

Vannak ugye azok az álmok mikor félig alszol félig nem na ilyen többször is volt már nekem.


pl.Jövök haza diákmelóból(17éves vagyok)aztán rögtön fekszek le mert már késő van .

Este azt álmodom hogy ott vagyok vár a csapat és csinálni kéne kine rúgjanak(mert épen fekszek munka közbe) Épen álmomba kelnék fell de közbe le esik hogy én nem is vállaltam éjszakai műszakot most otthon kéne aludnom kinyitom a szemem szétnézek kb 1perc tapogatás után le esik hogy otthon vagyok .


Aztán alszok tovább megint ott vagyok szólnak hozzám válaszolok de erre már senki nem válaszol és akkor eszembe jut hogy lehet álmomba beszélek mer ez csak egy álom és tényleg (ez elég szar érzés mer ilyenkor tényleg beszélek)


Nektek is vannak ilyen álmaitok???



#álom #álmodás #álomban beszélés #alva beszélés
2014. aug. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Jah, én már keltettem is fel magam tudatoson a rossz álmokból. :D
2014. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem még nem beszéltem álmomban, de én is keltettem már fel magam rossz álomból, és (most néztem meg minek hívják) hypnopompic alvási bénulás-ban is volt párszor részem, bár csukott szemmel.

Nem biztos hogy ez volt, de szar, mert nem tudok mozogni, beszélni, és a légzésem még alvó módban van, pedig már több levegő kéne.

:O "Időtartama többnyire másodpercek, vagy percek, néha órák"

órák jézusom, nekem talán fél perces lehetett a max, az is hihetetlen rossz.

2014. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!