Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan férfi, mint a szürke ötven árnyalatában szereplő Christian Grey?

Figyelt kérdés
Elolvastam a konyvet/konyveket es nekem olyan férj kéne majd felnőtt koromba, igaz, hogy még fiatal vagyok ahhoz, hogy ezen gondolkozzak, mert meg raerek meg minden, de annyira jo lenne egy ilyen pasi.. ne nezzetek nagyon hülyének, lecci.:D es en nem az életstílusára gondoltam, hogy ilyen durvan szereti a szexet, hanem ilyen öltönyös, elegáns, udvarias, kedves vagyis kulso, belső tulajdonsagokra gondolok. Amugy 14 éves vagyok.:DD es annyiraa szereti Ana-t!!!!

2014. aug. 22. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már láttam,ismertem ilyen pasit :)

de túl idős hozzád :D

2014. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Te nem fogtad fel egészen a dolgot igaz?
2014. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen dolgot?
2014. aug. 22. 22:43
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
lol, túl fiatal és ostoba vagy, hogy megértsd azt a könyvet...
2014. aug. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Már h ne értette volna, valszeg ő is szétmaszturbálta q könyvet, mint a legtöbb nő.
2014. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
justin bieberre is szétmaszturbálják magukat. aztán megnézném hány csaj ért egy sort is belőle...
2014. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
87%

kedves kérdező amiről itt a többiek beszélnek,és hidd el,mindhárom részt vévigszenvedtem.a könyvben szereplő christian főbb tulajdonságai,manipulatív,basáskodó,lelki roncs.1-"ne rágcsáld az ajkad""ne forgasd a szemed" "egyél(mégha nem is vagy éhes) alapvető emberi reakcióidat és tiltja meg és rákényszerít olyanokra amihez semmi köze

2-a magánéletedet pofátlanul semmibe veszi.lásd azokat a részeket ahol lehalgat,intézkedik szervezkedik a csak tudta nélkül

3-nem is tudom hanyadik részben elárulja hogy azért a barna hajú lányokat kedveli,mert a drogos anyjára emlékezteti őt és ezért bántja azokat a csajokat.ana helyébe AZONNAL otthagytam volna ezt a pszichopatát.


mondjuk a könyv önmagában egy szenny.szókincs abszolút nulla,ismétlődő gagyiságokkal (szentséges b*sszantyú!)

meg az alapsztori is... egy férfi aki MINDEN nőt megkaphat,nem egy átlagos kis szürke csaj mellett fog kikötni,ez csak álomvilág.ő is ember és hozzá hasonló vonzó embert akar találni.és a sex.jól jegyezd meg a késöbbiekre.egy nőnek NINCS MINDEN SEXNÉL ORGAZMUSA,de ha vannak olyan szerencsések akiknek igen AZ ELSŐ ALKALOM NEM OLYAN MINT A KÖNYVBEN!!szóval lényeg ami lényeg,ha létezik is messze kerüld el!!

2014. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
33%
Jó is lenne, de sajnos ilyen csak a "mesében" van. :(
2014. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
60%
Álomvilág az egész. A könyvben szeretlő Ananak olyan türelmet tulajdonított a szerző, hogy az a valóságban lehetetlen. És ide a valósághű dolgokhoz elég kevés dolgot lehetne írni. Jó kis sztori, kicsit kiragaszt a valóságból. Nekem tetszett a könyv abszolut, de 14 évesen akármilyen érettnek is hiszed magad, a mondanivalóját nem fogod megérteni.
2014. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
62%

I'm here

My names is Mr. Grey

What do you want?


Christian Grey

CEO, Grey Enterprises Holdings, Inc.

2015. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!