Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm összeveszett velem...

A barátnőm összeveszett velem mert nem mentem el vele valahová. Nem beszél velem. Szerintetek jogosan tettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Űgy volt hogy lemegyek a legjobb bnőmmel karneválozni az első napokban. Azonban pénzhiány miatt le kellett mondanom, annyi volt nálam hogy elmenjek meg hazajöjjek így szerintem értelmetlen és megjjött.. rosszul is voltam megértette. Másik nap elment a pasijával de elmaradt az eső miatt. Utolsó nap hajnalán hiv engem hogy fel akar menni másodszorra is mert meg akarja nézni, még mostis pénzhiányom volt és meg mondtam neki máshova megyek(tölünk 6 km vonattal párom haverja). Erre jol lecseszett oda bezzeg van pénzem elmenni hülye (trágár szó). Ki is nyomtam a telefont.. vagyis a párom mert végighallgatta . Nem szokott iylen lenni a bnőm de nem keres napok óta..eddig mindig beszéltünk..én keresem de üzenetekre nem válaszol és nem veszi fel a telefont ..nem érzem magam hibásnak.. szerintetek?:/
2014. aug. 25. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy önző p***a.
2014. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Te nem tehetsz semmiről, a barátnőd volt a hülye..! Te nem csináltál semmit. Ne is okold magad érte! (Velem is volt már ilyen, és nem okoltam magamat, miatta. Végül a barátnőm belátta hogy hülye volt, és egy hét múlva mentünk is korcsolyázni), ennyi! Veled is az lesz ami velem volt. Be fogja látni, hogy gonosz dolog volt ez tőle. Na de, nem te vagy a hibás!..
2014. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!