Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért csak...

Egyes emberek miért csak visszaélni tudnak a kapott segítséggel/lehetőségekkel?

Figyelt kérdés

Sok ilyen esetet tapasztaltam, és tényleg nem értem. Miért ilyenek egyes emberek, hogy a kapott lehetőségekkel, segítséggel csak visszaélni tudnak?


Nektek van ilyen rokonotok/ismerősötök? Ha igen, mivel élt vissza, és mi lett a vége?


Mi ennek a viselkedésnek az oka?



2014. aug. 26. 17:22
 1/1 anonim válasza:

Ennek konkrétan több oka is lehet, valaki azért él vissza a segítséggel mert kiskorában ezt látta a szüleitől és akarva-akaratlan ugyan ezt teszi, vagy nem muszáj a szüleivel példálózni lehet ez olyan ember hatása is akire felnézett.


Lehet mondjuk azért csinálja ezt mert ilyen a természete, ilyen tulajdonsággal rendelkezik születésétől fogva, egyikünk sem tökéletes mindegyikünkben megvan az úgymond rossz ami előbb vagy utóbb felszínre kerül. Nekem pl az egyik barátom, amikor probléma van a haveri körrel, kereket old és menti a saját bőrét, és nem tudok vele mit csinálni ha őt nem érdekli. Bár vannak olyanok akiket ha szembesítenek vele akkor abbahagyják.


Bár ha jobban meggondolom amilyen világot élünk én nem csodálom, nagyon sok ember ezt csinálja és lassan már ez fog alap tulajdonságnak számítani az embereknél, ki tudja.

2014. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!